TVC rezultāti 12./13. m.g.

1 .vieta

Viktorija Vildiņa (Amatas pamatskola, 4. klase)
Jegors Loginovs (Daugavpils 9.vidusskola, 4b klase)
Jūlija Zabrodina (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4b klase)
Elīza Anna Smilga (Liepājas 15.vidusskola, 4.a klase)
Ilmārs Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, 4.b klase)
Lauris Emīls Frēlihs (Mežciema pamatskola, 4.a klase)
Norberts Nikitenko (Ogres sākumskola, 4.d klase)
Pēteris Pauls Krakops (Rīgas 64.vidusskola, 4.a klase)
Rolands Lopatko (Rīgas 64.vidusskola, 4.a klase)
Lelde Zvinģele (Rīgas Hanzas Vidusskola, 4c klase)
Otto Roberts Olšteins (Rīgas Kultūru vidusskola, 4.a klase)
Edvards Gaters (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, 4.a klase)
Mārcis Čevers (Rudzātu vidusskola, 4 klase)
Ralfs Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)

2 .vieta

Oto Ģigulis (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, 4.a klase)
Mikus Ozoliņš (Blomes pamatskola, 4 klase)
Beatrise Baijere (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, 4.b klase)
Deniss Bogdanovs (Daugavpils 15.vidusskola, 4b klase)
Viktors Nikolajevs (Daugavpils 3.vidusskola, 4.a klase)
Nik Kokotins (Daugavpils 9.vidusskola, 4.a klase)
Natalija Koreņevska (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4b klase)
Olga Sergičeva (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4a klase)
Laila Līdaka (Dzelzavas pamatskola, 4. klase)
Kirils Podgaļskis (Liepājas 7.vidusskola, 4.b klase)
Edgars vasiļjevs (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.b klase)
Laura Brūvere (Limbažu 3.vidusskola, 4.B klase)
Madara Cibuļska (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase)
Katrīna Letiņa (Mārupes vidusskola, 4.c klase)
Dagmāra Lasmane (Olaines 1.vidusskola, 4.b klase)
Mārtiņš Marks Kozlovs (Pamatskola “Rīdze”, 4.a klase)
Gatis Šūpulis (Rīgas 64.vidusskola, 4.b klase)
Poļina Beleviča (Rīgas 71.vidusskola, 4c klase)
Paula Sonita Deruma (Rīgas Angļu ģimnāzija, 4.a klase)
Viesturs Spūlis (Rīgas Doma kora skola, 4.b klase)
Arturs Cukurs (Rīgas Kristīgā vidusskola, 4. klase)
Madara Šenberga (Rīgas Valda Zālīša sākumskola, 4.c klase)
Jānis Biķis (Sējas pamatskola, 4. klase)
Mārtiņš Lūsis (Valmieras Viestura vidusskola, 4.C klase)
Dāvis Laksbergs (Ventspils Centra sākumskola, 4.a klase)
Sabīne Spudiņa (Ventspils Centra sākumskola, 4.a klase)

3 .vieta

Ričards Katkovskis (Babītes vidusskola, 4.c klase)
Estere Prikule (Cēsu 2.pamatskola, 4.b klase)
Marta Reinsone (Cēsu 2.pamatskola, 4.b klase)
Elīza Andrejeva (Daugavpils 15.vidusskola, 4b klase)
Emīls Didevičs (Daugavpils 15.vidusskola, 4b klase)
Vladislavs Jegorovs (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Aleksandrs Zabarovskis (Daugavpils 3.vidusskola, 4.a klase)
Darja Čertova (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4a klase)
Artjoms Tretjakovs (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4a klase)
Maksims Germanovičs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4b klase)
Ance Flakse (Grobiņas pamatskola, 4.c klase)
Lelde Melece (Ilzenes pamatskola, 4. klase)
Igors Rakutins (Jēkabpils 2.vidusskola, 4.b klase)
Edijs Kristaps (Jelgavas 3.pamatskola, 4.e klase)
Viktors Noviks (Liepājas 7.vidusskola, 4.c klase)
Kārlis Martinsons (Limbažu 3.vidusskola, 4.A klase)
Katrīna Bērziņa (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Pēteris Šlosbergs (Mārupes vidusskola, 4.b klase)
Oskars Linkums (Ogres sākumskola, 4.d klase)
Alise Stikāne (Ogres sākumskola, 4.d klase)
Toms Bērziņš (Pamatskola “Rīdze”, 4.b klase)
Sandis Mihailovs (Preiļu 1.pamatskola, 4.a klase)
Elmārs Vindačs (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.a klase)
Ēriks Vēvers (Rīgas 25.vidusskola, 4.a klase)
Rolands Gudermanis (Rīgas 45.vidusskola, 4a klase)
Jegors Jelisejevs (Rīgas 72.vidusskola, 4a klase)
Dārja Burilova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.a klase)
Anna Frolova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.a klase)
Anastasija Petrova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.e klase)
Aleksandra Romanovska (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.a klase)
Artemijs Sirotins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.b klase)
Alise Vindiga (Rucavas pamatskola, 4. klase)
Marks Kristians Babris (Salaspils 1.viduskola, 4.d klase)
Domeniks Ulmanis (Salaspils 1.viduskola, 4.b klase)
Aleksandra Rozenfelde (Siguldas 1.pamatskola, 4.a klase)
Dominiks Mežnieks (Špoģu vidusskola, 4.a klase)
Sintija Sorokina (Špoģu vidusskola, 4.a klase)
Anna Emīlija Suta (Valmieras Pārgaujas sākumskola, 4.a klase)
Loreta Ločmele (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)
Edīna Kļava (Viduču pamatskola, 4. klase)
Reinis Reinholds (Zaķumuižas pamatskola, 4. klase)

Atzinība

Laura Grigule (Aglonas vidusskola, 4. klase)
Žanete Spirka (Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.a klase)
Rūdolfs Terbets (Baložu vidusskola, 4a klase)
Mārcis Lagzdiņš (Blomes pamatskola, 4 klase)
Grigorijs Kazakevičs (Daugavpils 15.vidusskola, 4.a klase)
Margarita Janule (Daugavpils 9.vidusskola, 4b klase)
Viktorija Kozela (Daugavpils 9.vidusskola, 4.b klase)
Ervīns Dunskis (Daugavpils Centra vidusskola, 4.a klase)
Natālija Bogdanenko (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4b klase)
Jekaterīna Fjodorova (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4a klase)
Edāns Geļfands (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4b klase)
Artjoms Marčenko (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, 4c klase)
Sanija Eihe (Dobeles 1.vidusskola, 4.a klase)
Ance Kalniņa (Dobeles 1.vidusskola, 4.b klase)
Dzintars Klušs (Iļģuciema vidusskola, 4.b klase)
Andis Kalns (Jelgavas 3.pamatskola, 4.a klase)
Emīlija Miteniece (Jūrmalas sākumskola “Atvase”, 4.b klase)
Rainers Kiors (Lībagu sākumskola, 4 klase)
Sergejs Goišiks (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.b klase)
Iļja Musijenko (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.b klase)
Ņikita Rezenovs (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 4.b klase)
Emīls Ozoliņš (Liepājas Centra sākumskola, 4.a klase)
Elizabete Citskovska (Mārupes vidusskola, 4.c klase)
Līva Daniela Borisova (Mežvidu pamatskola, 4 klase)
Patrīcija Ozoliņa (Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola, 4. klase)
Evija Pogule (Pamatskola “Rīdze”, 4.b klase)
Mārtiņš Smirnovs (Preiļu 1.pamatskola, 4.a klase)
Deins Vilcāns (Preiļu 1.pamatskola, 4.b klase)
Rihards Rauza (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, 4.b klase)
Reinis Millers (Rīgas 25.vidusskola, 4.a klase)
Jegors Strigaļovs (Rīgas 71.vidusskola, 4a klase)
Darja Jepifanova (Rīgas 95.vidusskola, 4.a klase)
Arsēnijs Kadiševs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4a klase)
Liene Helēna Nugumanova (Rīgas Hanzas Vidusskola, 4a klase)
Annija Melece (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola, 4.a klase)
Maksims Murāns (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 4.b klase)
Domīniks Kulišovs (Rīgas Lietuviešu vidusskola, 4.b klase)
Valerijs Farbtuhs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 4.d klase)
Agnese Skabe (Salas pamatskola, 4.klase klase)
Zane Egle (Siguldas pilsētas vidusskola, 4.a klase)
Jadviga Mežniece (Špoģu vidusskola, 4.a klase)
Arnolds Prokopovičs (Špoģu vidusskola, 4.a klase)
Anete Celma (Tukuma 2.pamatskola, 4.a klase)
Anna Balode (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)
Sintija Buša (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)
Valērija Tolkunnova (Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase)
Gerda Gustsone (Vecumnieku vidusskola, 4.a klase)
Līna Brauna (Ventspils Centra sākumskola, 4.a klase)
Eduards Otomers (Ventspils Centra sākumskola, 4.a klase)
Evelīna Plostniece (Ventspils Centra sākumskola, 4.a klase)
Elizabete Puriņa (Ventspils Centra sākumskola, 4.a klase)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem