TVC starptautiskās kārtas rezultāti 07./08. m.g.

4.kārtas laureāti Latvijas (LV) – Lietuvas (LT) vienotā konkurencē

1.vieta

Anastasija Cele ( LV , Daugavpils Saskaņas pamatskola )
Krista Šķēpa ( LV , Preiļu 1. pamatskola )
Atis Andrejevs ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
Agnese Rumkovska ( LV , Rīgas 94. vidusskola )

2.vieta

Katrīna Miezīte ( LV , Alūksnes pilsētas sākumskola )
Žanete Spale ( LV , Alūksnes pilsētas sākumskola )
Viktors Janeks ( LV , DA Liepājas P 5. vidusskola )
Sergejs Ivanovs ( LV , Daugavpils 3. vidusskola )
Stanislavs Petkevičs ( LV , Jēkabpils 2. vidusskola )
Rihards Kudiņš ( LV , Jūrmalas sākumskola “Taurenītis” )
Ksenija Tarasova ( LV , Rēzeknes Poļu vidusskola )
Artūrs Čerņavskis ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
Budrikas Tadas ( LT , Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija )
Naruševičius Lukas ( LT , Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla )
Šapalas Martynas ( LT , Šilutės pradinė mokykla )

3.vieta

Daira Purviņa ( LV , DA Liepājas P 5. vidusskola )
Raivis Valters ( LV , Daugavpils Saskaņas pamatskola )
Zans Cvetkovs ( LV , Jēkabpils 2. vidusskola )
Annija Zaķe ( LV , Limbažu 1. vidusskola )
Edijs Krēsliņš ( LV , Lubānas vidusskola )
Margarita Bortkeviča ( LV , Rēzeknes Poļu vidusskola )
Gatis Gruzinskis ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
Evita Pērkone ( LV , Rīgas 25. vidusskola )
Dmitrijs Litvins ( LV , Rīgas Anniņmuižas vidusskola )
Valts Krūmiņš ( LV , Siguldas 3. pamatskola )
Anete Logina ( LV , Tukuma 2. pamatskola )
Latvėnaitė Agnė ( LT , Anykščių Antano Vienuolio gimnazija )
Žaliauskas Tadas ( LT , Marijampolės pradinė mokykla )
Kazlauskaitė Sigita ( LT , Trakų pradinė )
Vilkaitė Adriana ( LT , VšĮ „Saulės“ privati mokykla )

Atzinība

Diāna Mironova ( LV , Daugavpils 9. vidusskola )
Aleksandrs Konopackis ( LV , Daugavpils Krievu vidusskola – licejs )
Andrejs Stupāns ( LV , Daugavpils Krievu vidusskola – licejs )
Nauris Narvaišs ( LV , Dobeles 1. vidusskola )
Rēzija Sabīne Jurševska ( LV , Grobiņas vidusskola )
Amanda Ķude ( LV , Liepājas Ezerkrasta sākumskolas )
Mišela Vekslere ( LV , Rīgas 51. vidusskola )
Estere Moroza ( LV , Rīgas Anniņmuižas vidusskola )
Sandis Studers ( LV , Sākumskola Dartija )
Evita Vanaga ( LV , Straupes pamatskola )
Jokubauskaitė Gabrielė ( LT , ,,Germanto“ vidurinė mokykla )
Varpiotas Dainius ( LT , „Babrungo“ pagrindinė mokykla )
Rudytė Vakarė ( LT , „Saulės“ vid. )
Šalavėjus Lukas ( LT , Gitarių vidurinė )
Žebrauskas Remigijus ( LT , Jurbarko r. Vertimų pagrindinės mokyklos Žindaičių skyrius )
Uselis Skomantas ( LT , Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla )
Jalunskis Dalius ( LT , Kėdainių „Aušros“ vidurinė mokykla )
Einorytė Žyginta ( LT , P. Matulionio vidurinė mokykla )
Jacunskas Gediminas ( LT , Raudondvario A. A. Kriauzų mokykla darželis )
Bareika Paulius ( LT , Širvintų pradinė mokykla )
Narbutaitė Rugilė ( LT , Vytauto Mikalausko menų mokykla )

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem