TVC starptautiskās kārtas rezultāti 08./09. m.g.

Par 6. starptautiskās 4.klašu skolēnu matemātikas olimpiādes laureātiem, balstoties uz šīs kārtas rezultātiem, noteikti 27 Latvijas skolēni un 22 Lietuvas skolēni:

1.vieta

Arturs Petrovs (LV, Daugavpils Krievu vidusskola-licejs)
Katrīna Bičevska (LV, Rīgas Franču licejs)
Maira Asare (LV, Vecpiebalgas vidusskola)
Artūras Jocas (LT, Šauļi)
Ignas Masiulionis (LT, Viļņa)

2.vieta

Ingus Pretkalniņš (LV, Rīgas 64.vidusskola, 3.kl.)
Uko Kokņevičs (LV, Upītes pamatskola)
Kristiāna Blūma (LV, Saldus sākumskola)
Kristers Rimšāns (LV, Saldus sākumskola)
Krišjānis Višņevskis (LV, Jūrmalas sākumskola “Atvase”)
Līva Toka (LV, Alūksnes pilsētas sākumskola)
Katerina Volkova (LV, Rīgas 5.pamatskola)
Aistis Ščerbavičius (LT, Viļņa)
Kasparas Ragaišis (LT, Viļņa)
Parnarauskas Vidas (LT, Širvintos)

3.vieta

Pāvels Mackevičs-Maņko (LV, Daugavpils Krievu vidusskola-licejs)
Artūrs Ždanovs (LV, Daugavpils Krievu vidusskola-licejs)
Rolands Žeikars (LV, Ludzas pilsētas ģimnāzija)
Paulis Bārzdiņš (LV, Rīgas Valda Zālīša pamatskola)
Emīls Tivčs (LV, Dobeles 1.vidusskola)
Rihards Ruska (LV, Rīgas 64.vidusskola)
Raitis Kriķis (LV, Rīgas 64.vidusskola)
Dārta Kambala (LV, Engures vidusskola)
Edgars Unbedahts (LV, Mārupes vidusskola)
Bijeikis Simas (LT, Jonišķis)
Baltramaitis Lukas (LT, Jonišķis)
Valentas Buivydas (LT, Taurages raj.)
Lukas Juodeika (LT, Kedaiņi)
Umbražūnas Gilbertas (LT, Klaipēda)
Eglė Sakalauskaitė (LT, Šauļi)
Marinskaitė Aušrinė (LT, Paņeveža)

Atzinība

Elvis Dapševics (LV, Rankas pamatskola, 3.kl.)
Daniels Markauss (LV, DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola)
Ivans Kravcovs (LV, Liepājas A.Puškina 2.vidusskola)
Kristīne Kiete (LV, Rīgas 94.vidusskola)
Deivs Oskars Alksnis (LV, Valmieras pamatskola)
Mārtiņš Zīle (LV, Jūrmalas sākumskola “Atvase”)
Emīls Franks Brazovskis (LV, Rīgas Franču licejs)
Elizabete Gulbe (LV, Rīgas Franču licejs)
Darius Kurtinaitis (LT, Kauņas raj.)
Austėja Kalpakovaitė (LT, Paņeveža)
Jurkėnas Martynas (LT, Anikšči)
Vetkinas Steponas (LT, Anikšči)
Paulina Grigaravičiūtė (LT, Prieņi)
Grigonis Gytis (LT, Druskininki)
Džiugas Sabonis (LT, Alita)
Lietuvninkas Gediminas (LT, Kalvārija)
Nida Jugulytė (LT, Kupišķis)
Vainutis Egidijus (LT, Mažeiki)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem