TVC starptautiskās kārtas rezultāti 09./10. m.g.

Par 7. starptautiskās 4.klašu skolēnu matemātikas olimpiādes laureātiem, balstoties uz šīs kārtas rezultātiem, noteikti sekojoši Latvijas un Lietuvas skolēni:

1.vieta

Diana Jermolova (LV,Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Inese Raciņa (LV,Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Blockis Martynas (LT)
Mažuikaitė Akvilė (LT)
Rimša Mantvydas (LT)
Butkus Jokūbas (LT)

2.vieta

Lāsma Zaķe (LV,Amatas pamatskola)
Mārtiņš Robežnieks (LV,Jelgavas 3.pamatskola)
Ulrihs Aldersons (LV,Jumpravas vidusskola)
Ilze Barone (LV,Mārupes vidusskola)
Marija Nechiporenko (LV,Rīgas 13.vidusskola)
Valērija Januševa (LV,Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Edgars Kalsnavs (LV,Rīgas Kristīgā vidusskola)
Marija Mizinova (LV,Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Lāsma Bugovecka (LV,Sākumskola “Dartija”)
Venckus Julius (LT)
Jundulaitė Laima (LT)

3.vieta

Kevins Kolčs (LV,Balvu Amatniecības vidusskola)
Anita Ilze Gulbe (LV,Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola)
Everita Annemarija Samuša (LV,Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Emīls Dreimanis (LV,Grobiņas vidusskola)
Dāvis Kukārs (LV,Kalsnavas pamatskola)
Linda Mičule (LV,Ludzas pilsētas ģimnāzija)
Lauma Tumašova (LV,Preiļu 1.pamatskola)
Samanta Tauriņa (LV,Rēzeknes poļu vidusskola)
Gustavs Preimanis (LV,Rīgas 64. vidusskola)
Maksims Pogumirskis (LV,Rīgas 66. speciālā vidusskola)
Jaroslavs Maksimovs (LV,Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Anna Marija Jāņkalna (LV,Sākumskola “Taurenītis”)
Kristaps Petrovics (LV,Sējas pamatskola)
Sigita Lapiņa (LV,Siguldas 3.pamatskola)
Pēteris Ēcis (LV,Talsu Kristīgā vidusskola)
Deivids Balodis (LV,Tukuma 2. pamatskola)
Rūta Ozoliņa (LV,Valmieras Viestura vidusskola)

Atzinība

Viktorija Celma (LV,Alūksnes pilsētas sākumskola)
Guna Apša (LV,Balvu pamatskola)
Dāvis Krūmiņš (LV,Cēsu 1.pamatskola)
Kristaps Emīls Radziņš (LV,Cēsu 1.pamatskola)
Anete Gelsberga (LV,Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola)
Stanislavs Jefimovs (LV,Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Kristers Dornis (LV,Engures vidusskola)
Sofija Grietēna (LV,Grobiņas vidusskola)
Agnese Tene (LV,Grobiņas vidusskola)
Laima Bērziņa (LV,Lībagu sākumskola)
Ilva Anspoka (LV,Preiļu 1.pamatskola)
Elvis Dapševičs (LV,Rankas pamatskola)
Frančeska Tīna Kursīte (LV,Rīgas Franču licejs)
Ņikita Ļebedevs (LV,Rīgas Herdera vidusskola)
Stefanija Makadzeja (LV,Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Edgars Buņins (LV,Rīgas Kristīgā vidusskola)
Gerda Miezere (LV,Sākumskola “Dartija”)
Artūrs Ozols (LV,Talsu sākumskola)
Rimkus Renatas (LT)
Žarskytė Ieva (LT)
Renatas Rimkus (LT)
Starodubov Emil (LT)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem