TVC starptautiskās kārtas rezultāti 10./11. m.g.

Par 8. starptautiskās 4.klašu skolēnu matemātikas olimpiādes laureātiem, balstoties uz šīs kārtas rezultātiem, noteikti sekojoši Latvijas un Lietuvas skolēni:

1.vieta

Diāna Paula Upmale (LV,Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola)
Viktorija Čečeleva (LV,Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Anitra Zīle (LV,Jūrmalas sākumskola “Atvase”)
Rozanovas Simonas (LT)
Ričardas Navickas (LT)
Ernestas Ramanauskas (LT)
Jokubauskaitė Monika (LT)
Medardas Meškuotis (LT)
Vilius Šarkinas (LT)
Justė Zdobaitė (LT)

2.vieta

Gustavs Mežciems (LV,Rīgas Hanzas vidusskola)
Annemarija Apine (LV,Rīgas Ziepniekkalna sākumskola)
Alens Šņepsts (LV,Preiļu 1. pamatskola)
Alise Stīpniece (LV,Siguldas 1. pamatskola)
Renāts Jurševskis (LV,Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola)
Olavs Rāciņš (LV,Rīgas Franču licejs)
Margarita Pašņina (LV,Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Aleksandra Murzina (LV,Rīgas 51. vidusskola)
Andrey Dubov (LV,Rīgas 13. vidusskola)
Tom Ševcov (LT)
Laura Balcerytė (LT)
Ignas Rozmanas (LT)
Liutvinas Rokas (LT)
Venslovas Juozapas (LT)

3.vieta

Simons Rabinskis (LV,Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Mārcis Magone (LV,Liepupes vidusskola)
Rihards Koroševskis (LV,Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija)
Līna Nerina Gludiņa (LV,Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Kārlis Eiduks (LV,Olaines 1. vidusskola)
Diāna Zariņa (LV,Mazsalacas vidusskola)
Valdemārs Felcis (LV,Daugavpils Vienības pamatskola)
Kitija Alise Štucere (LV,Mežciema pamatskola)
Renāte Roze (LV,Druvas vidusskola)
Kristīne Nagle (LV,Rīgas Hanzas vidusskola)
Līze Masaļska (LV,Rīgas Franču licejs)
Elza Indra Enkūzena (LV,J.Čakstes Liepājas pils. 10. Vidusskola)
Daniels Bičans (LV,Liepājas 7. vidusskola)
Augustė Strumilaitė (LT)
Deimantė Aukštuolytė (LT)
Januška Dovydas (LT)
Jadauga Andrius (LT)
Ainas Beinakaraitis (LT)
Aušrinė Karolina Kairytė (LT)
Fijalkauskaitė Emilija (LT)
Domas Sakavičius (LT)
Liutkauskaitė Eglė (LT)
Eduardas Vitkus (LT)
Ignas Šeputis (LT)
Eidviltas Gaižius (LT)
Stulginskas Kipras (LT)

Atzinība

Roberts Zandmanis (LV,Rīgas Franču licejs)
Jevgenijs Šeins (LV,Liepājas 7. vidusskola)
VLADISLAVA REDJKOVA (LV,Rīgas 95. vidusskola)
Deivis Baranovskis (LV,DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola)
Anna Tiščenko (LV,Valmieras Pārgaujas pamatskola)
Uģis Raimonds Sproģis (LV,Jūrmalas sākumskola “Atvase”)
Aleksejs Naumovs (LV,Rīgas 13. vidusskola)
Egils Kalns (LV,Jelgavas 3. pamatskola)
Raivis Bērziņš (LV,Ogres pamatskola)
Regina Rimkutė (LT)
Bagušytė Modesta (LT)
Striupaitytė Milda (LT)
Našlėnas Nedas (LT)
Burbaitė Neringa (LT)
Jovita Bulkšaitė (LT)
Gintarė Vilkaitė (LT)
Gabija Bernotaitė (LT)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem