TVC starptautiskās kārtas rezultāti 11./12. m.g.

Par 9. starptautiskās 4.klašu skolēnu matemātikas olimpiādes laureātiem, balstoties uz šīs kārtas rezultātiem, noteikti 54 Latvijas skolēni un 22 Lietuvas skolēni:

1.vieta

Kristiāna Leidere-Reine (LV, Babītes vidusskola)
Mārcis Andris Mihelsons (LV, Lubānas vidusskola)
Nauris Osis (LV, Majoru vidusskola)
Iļja Karpovs (LV, Rīgas 13. vidusskola)
Vadims Kisels (LV, Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Izolde Bernadeta Ozoliņa (LV, Valmieras Viestura vidusskola)
Donata Snieškaitė (LT)
Stasiulaitis Dominykas (LT)
Ramanauskas Ernestas (LT)

2.vieta

Laila Maiga Kalniņa (LV, Ādažu vidusskola)
Gustavs Švalbe (LV, Ķekavas vidusskola)
Alekss Šipicins (LV, Liepājas A. Puškina 2. vidusskola)
Ilmārs Štolcers (LV, Līvānu 1. vidusskola, 3. kl.)
Agnis Andrejevs (LV, Rīgas 25. vidusskola)
Gunārs Bonka (LV, Rīgas 25. vidusskola)
Valērija Baltrušuna (LV, Rīgas 84. vidusskola)
Kristiāna Valdmane (LV, Sākumskola “Taurenītis”)
Filips Ēcis (LV, Talsu Kristīgā vidusskola)
Rūdolfs Pikšens (LV, Valmieras pamatskola)
Paula Purmale (LV, Valmieras pamatskola)
Jankauskaitė Kotryna (LT)
Tadas Laiškonis (LT)
Bartusevičius Haroldas (LT)
Vyšniauskas Arnas (LT)
Benas Ranauskas (LT)

3.vieta

Aiva Juste (LV, Aizkraukles pilsētas sākumskola)
Leonora Fiļa (LV, Babītes vidusskola)
Andrejs Ķīlis (LV, Cēsu 1. pamatskola)
Toms Hirte (LV, Cēsu 2. pamatskola)
Sandra Siliņa (LV, Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola)
Anna SJANĪTA (LV, DA Liepājas pilsētas 5. vidusskola)
Maksims Mihejevs (LV, Daugavpils 15. vidusskola)
Diāna Kurbaka (LV, Daugavpils 9. vidusskola)
Sofija Golovina (LV, Daugavpils Vienības pamatskola)
Marks Farbers (LV, Jēkabpils 2. vidusskola)
Artūrs Krolls (LV, Jūrmalas sākumskola “Atvase”)
Agnese Legzdiņa (LV, Limbažu sākumskola)
Henrijs Kārlis Hofrāts (LV, Mežciema pamatskola)
Mārcis Gulbis (LV, Milzkalnes sākumskola)
Poļina Bulatņikova (LV, Olaines sākumskola)
Andris Aleksandrs Priedītis (LV, Pamatskola “Rīdze”)
Vineta Vērpēja (LV, Rīgas Angļu ģimnāzija)
Mihails Avlasenko (LV, Rīgas Anniņmuižas vidusskola)
Iļja Duļanickijs (LV, Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Kirills Samoiļenko (LV, Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Olivers Prānis (LV, Rīgas Valda Zālīša pamatskola)
Ričards Kristers Knipšis (LV, Salaspils 1. vidusskola)
Emīls Didzis (LV, Saldus sākumskola)
Rihards Dairis Irbe (LV, Siguldas pilsētas vidusskola)
Rendija Linda Zariņa (LV, Siguldas pilsētas vidusskola)
Fernandas Židonis (LT)
Deividas Šlikas (LT)
Gliožeris Rytis (LT)
Simonas Baltūsis (LT)
Liagas Mantas (LT)
Gabrielė Kulbokaitė (LT)
Ugnė Kavalenkaitė (LT)
Raila Matas (LT)

Atzinība

Oļegs Gedžjuns (LV, Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Paula Silava (LV, Dzelzavas pamatskola)
Kārlis Bošs (LV, Gulbenes Bērzu sākumskola)
Mārtiņš Sīlis (LV, Mežciema pamatskola)
Vaira Šajahmedova (LV, Rīgas 25. vidusskola)
Ravita Rone (LV, Rīgas 64. vidusskola)
Aleksandra Markova (LV, Rīgas Anniņmuižas vidusskola)
Dāvis Jankevics (LV, Rīgas Doma kora skola)
Patriks Ozols (LV, Rīgas Kristīgā vidusskola)
Paula Greitāne (LV, Rīgas Valda Zālīša pamatskola)
Dārta Iršeina (LV, Rīgas Ziepniekkalna sākumskola)
Aleksejs Ņekraševičs (LV, Špoģu vidusskola)
Gajdosikas Jonas (LT)
Redas Ališauskas (LT)
Marma Dominykas (LT)
Donatas Černikauskas (LT)
Paulius Ivaškevičius (LT)
Joris Benjaminas Rimkevičius (LT)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem