Valsts olimpiādes rezultāti 1997

47. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

1996./1997.m.g.

Dati ir tikai par 9. un 10. klasi!

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Linards Grigāns (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, Anita Cauka)
Filips Jeļisejevs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Solvita Kostjukova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Juris Pimanovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)

10. klase
Deniss Čebikins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

II vieta

9. klase
Edvīns Harkovs (Valmieras 1.vidusskola)
Miks Krilovs (Smiltenes ģimnāzija)
Reinis Rozītis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Guntis Zariņš (Ventspils 1.ģimnāzija)

10. klase
Ivars Bebrišs (Limbažu 1.vidusskola, Rasma Rozenberga)
Edmunds Cers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Ilze Kalniņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Kaspars Lācis (Rīgas 64.vidusskola)
Pēteris Paikens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Lauris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Artūrs Žogla (Ugāles vidusskola, Guntis Mačtams)

III vieta

9. klase
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Līga Gaigule (Cesvaines ģimnāzija)
Kārlis Osis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Mārtiņš Ruttulis (Priekuļu vidusskola)

10. klase
Daiga Gutāne (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Jūlija Hodakovska (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Daniels Jeļisejevs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Aleksandrs Karasjovs (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Jānis Masaļskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Edīte Puncule (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Zigmārs Rasiņš (Jelgavas 1.ģimnāzija, B. Sakne)
Dace Rukliša (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Dmitrijs Rutko (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Agris Šostaks (Maltas 1.vidusskola, Marta Ružāne)

Atzinība

9. klase
Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Raitis Brencis (Āgenskalna ģimnāzija)
Igors Dronovs (Ziemeļvalstu ģimnāzija)
Aigars Leidums (Jaunstrūžānu pamatskola)
Ēriks Nuķis (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
Laura Šļare (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Andars Šveimerauss (Bauskas 1.vidusskola)
Ilze Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

10. klase
Ieva Čivča (Rīgas Komercskola)
Aleksandrs Dzalbs (Rīgas 31.vidusskola, Ilga Čečina)
Andris Guļāns (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ilze France)
Voldemārs Hercovs-Hercber (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Romans Ijerlevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Anna Ivanova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Linards Kalvāns (Priekuļu vidusskola, Baiba Rampāne)
Ģirts Kindzulis (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)
Jānis Kucenko (Rīgas 93.vidusskola, Anda Cimdiņa)
Armands Masulis (Madonas ģimnāzija)
Gundars Mednis (Rīgas 58.vidusskola)
Ieva Melgalve (Rīgas Komercskola)
Jevgēnijs Mihailovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Jekaterina Palatkina (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Vadims Pumpass (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Aleksejs Remesovs (Elejas vidusskola, Anna Čuhļeba)
Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Ginta Sniedzīte (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Pēteris Stipravietis (Gulbenes 1.vidusskola)
Aleksandrs Suhorukovs (Valmieras 2.vidusskola, Natālija Šilde)
Ainārs Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Krišjānis Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
Irina Zvina (Rīgas 13.vidusskola, Aīda Koroļova)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem