Valsts olimpiādes rezultāti 1998

48. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

1997./1998.m.g.

Dati ir tikai par 9., 10. un 11. klasi!

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Eduards Feoktistovs (Madonas pilsētas 2.vidusskola)
Arnis Juraga (Krāslavas ģimnāzija)
Egons Lavendelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš)
Agnese Zeimula (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)

10. klase
Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Romāns Maļinovskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)
Vija Mičūne (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Laura Šļare (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

11. klase
Deniss Čebikins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

II vieta

9. klase
Ervīns Aksjonovs (Rīgas 58.vidusskola)
Reinis Balmaks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Daiga Cepīte (Ogres 1.vidusskola)
Pēteris Lediņš (Rīgas Centra humanitārā vidusskola)
Igors Makaruks (Rīgas 67.vidusskola)
Ruslans Tarasovs (Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Oskars Vīksna (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)

10. klase
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Jevgēnijs Džeriņš (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola)
Aigars Zelmenis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)

11. klase
Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Andris Guļāns (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ilze France)
Oskars Podāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Vadims Pumpass (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Agris Šostaks (Maltas 1.vidusskola, Marta Ružāne)
Artūrs Žogla (Ugāles vidusskola, Guntis Mačtams)

III vieta

9. klase
Ilze Dzirkale (Jelgavas 2.ģimnāzija)
Ilva Ermuža (Ogres 2.vidusskola)
Olga Jermolajeva (Rēzeknes 3.vidusskola)
Mārtiņš Malzubris (Rīgas 49.vidusskola)
Juris Pārups (Aizkraukles 2.vidusskola)
Elīna Puricka (Bauskas 1.vidusskola, Līvija Hammere)
Annija Rupenheite (Rojas vidusskola)
Konstantīns Šveds (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

10. klase
Ivars Baltus (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Mārtiņš Bērziņš (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Raitis Brencis (Āgenskalna ģimnāzija)
Filips Jeļisejevs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)

11. klase
Agnese Belousova (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)
Edmunds Cers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Aleksandrs Karasjovs (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Kaspars Kondratjevs (V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Inta Kalniņa)
Jānis Kucenko (Rīgas 93.vidusskola, Anda Cimdiņa)
Gundars Mednis (Rīgas 58.vidusskola)
Jānis Neimanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Ģirts Niedra (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
Vladimirs Ņikiforovs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Dace Rukliša (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Dmitrijs Rutko (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Aleksandra Guļāne)
Aleksandrs Suhorukovs (Valmieras 2.vidusskola, Natālija Šilde)
Olga Zvonkova (Rēzeknes 2.vidusskola, Valentina Višņakova)
Ilze Žagare (Rīgas Komercskola, Agris Upenieks)

Atzinība

8. klase
Māris Freimanis (Smiltenes vidusskola)

9. klase
Jānis Baiža (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Ilze Barakovska (Ogres 1.vidusskola)
Jānis Bērziņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Zita Bindare (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Silva Januma)
Oksana Čerņenko (Rīgas Bišumuižas pamatskola)
Māris Elsiņš (Gulbenes ģimnāzija, Biruta Pjalkovska)
Pēteris Liepiņš (Rīgas 6.vidusskola, Anna Bērziņa)
Māris Ozols (Jelgavas 1.ģimnāzija)
Linda Pakalna (Kandavas internātskola)
Daina Priedniece (Rīgas 2.vidusskola)
Maksims Rebrovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vladimirs Redjko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Dzintra Skuja (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Vija Miesniece)
Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Rolands Šāvelis (Balvu pilsētas ģimnāzija, Domeniks Svarinskis)
Mikus Visendorfs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija)

10. klase
Svetlana Bogdanova (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
Igors Dronovs (Ziemeļvalstu ģimnāzija)
Solvita Kostjukova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Baiba Kravale (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Juris Maskalāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Zigmārs Reklaitis (Limbažu 3.vidusskola, Vitanda Sakse)
Laima Ziediņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Ilze Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

11. klase
Agnese Āboltiņa (Jelgavas 2.ģimnāzija, Līvija Rāte)
Ivars Bebrišs (Limbažu 1.vidusskola, Rasma Rozenberga)
Ivo Bernolds (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija)
Dzintars Briķis (Aizputes vidusskola, Dace Šmite)
Daiga Gutāne (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Jūlija Hodakovska (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Ilze Kalniņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Mārtiņš Linde (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)
Ilze Palma (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Edīte Puncule (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Ginta Sniedzīte (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Simons Vahteļs (Rīgas M.Lomonosova vidusskola)
Ģirts Valdīšana (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
Elīna Volāne (Olaines 1.vidusskola)
Irina Zvina (Rīgas 13.vidusskola, Aīda Koroļova)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem