Valsts olimpiādes rezultāti 1999

49. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

1998./1999.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
Roberts Brežģis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Rihards Opmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Ansis Skrastiņš (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)

10. klase
Egons Lavendelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš)

11. klase
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Raitis Ozols (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ilze France)
Ilze Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

12. klase
Deniss Čebikins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

II vieta

9. klase
Uldis Barbans (Inčukalna pagasta pamatskola, Ingūna Keiša)
Ģirts Strazdiņš (Valmieras Viestura vidusskola, Gunta Dance)
Ruslans Ščelkunovs (Rēzeknes 6.vidusskola, A. Grigorjeva)

10. klase
Jānis Baiža (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Alīna Dubrovska (Anniņmuižas ģimnāzija, Ludmila Obuhova)
Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Nauris Grigals (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)
Pāvels Naumenko (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Aija Sadoviča (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)

11. klase
Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Edvīns Harkovs (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Filips Jeļisejevs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Mārīte Kotlere (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš)
Dmitrijs Kuļčickis (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Vija Mičūne (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Darja Solodovņikova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vadims Zaicevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)

12. klase
Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
Kārlis Goba (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
Daiga Gutāne (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Dmitrijs Maksimovs (Rīgas 29.vidusskola, Jūlija Strogane)
Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

III vieta

9. klase
Zane Aizbalte (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Aleksandrs Firjans (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Stacēviča)
Rasa Rozīte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Dmitrijs Russkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Māris Vizulis (Smiltenes ģimnāzija, Dzidra Briede)

10. klase
Ervīns Aksjonovs (Iļģuciema vidusskola, Valdis Ziobrovskis)
Salvis Bēteris (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Jevgēnijs Butāns (Liepājas 2.vidusskola, Jevgēnija Skubska)
Jurijs Daugulis (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Eduards Feoktistovs (Madonas ģimnāzija, Rasma Zasa)
Elīna Kalniņa (Ogres ģimnāzija, Ārija Bordovska)
Pēteris Lediņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Maija Balode)
Andris Liedskalniņš (Gulbenes ģimnāzija, Biruta Pjalkovska)
Maksims Rebrovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Dzintra Skuja (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Vija Miesniece)
Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Jana Vrubļevska (Iļģuciema vidusskola, Valdis Ziobrovskis)

11. klase
Mārtiņš Bērziņš (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
Jevgēnijs Džeriņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis, Alfrēds Grava)
Jevgenijs Kazaņins (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
Baiba Kravale (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Rolands Pupkevičs (Babītes vidusskola, Iveta Cērpa)
Zigmārs Reklaitis (Limbažu 3.vidusskola, Vitanda Sakse)
Laura Šļare (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Andris Zālītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)

12. klase
Agnese Kazaka (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Raivo Millers (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Jānis Neimanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Jekaterina Palatkina (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Ginta Sniedzīte (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Aleksandrs Suhorukovs (Valmieras 2.vidusskola, Natālija Šilde)
Kristaps Tamužs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava)
Irina Zvina (Rīgas 13.vidusskola, Aīda Koroļova)
Artūrs Žogla (Ugāles vidusskola, Guntis Mačtams)

Atzinība

9. klase
Linards Anisimovs (Kārsavas 1.vidusskola, Leokādija Vasiļjeva)
Ilze Avota (Valmieras ģimnāzija, Tamāra Eglīte)
Juris Borzovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Pēteris Caune (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Dmitrijs Čirkovs (Olaines 2.vidusskola, Iosifs Buļcevičs)
Veronika Fedotova (Rīgas 21.vidusskola, Svetlana Zaharova)
Krists Jirgens (Rīgas Franču licejs, Dace Andžāne)
Kristiāna Strade (Rīgas Franču licejs, Dace Andžāne)
Agnis Škuškovniks (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
Inese Šūpulniece (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)

10. klase
Kaspars Dadzis (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, Nelima Gūža)
Jeļena Ivanova (Rīgas 21.vidusskola, Oļegs Saveļjevs)
Einārs Lepnis (Rekavas vidusskola, Natālija Kaņepe)
Juris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Regīna Simanovska, Alfrēds Grava)
Mārtiņš Punculis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Madars Reimanis (V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Inta Kalniņa)
Māra Spriņģe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Konstantīns Šveds (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Ruslans Tarasovs (Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Oskars Vīksna (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Sergejs Zadorožnijs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

11. klase
Konstantīns Hamiduļins (Rīgas 96.vidusskola, Gaļina Skvorcova)
Oļegs Kuzņecovs (Rīgas 33.vidusskola, Olga Lucika)
Olga Lebedeva (Rīgas 21.vidusskola, Hermīne Hansena)
Madara Melbārde (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Dmitrijs Rassohins (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Mārtiņš Ruttulis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Agnese Šmugā (Madonas ģimnāzija, Rasma Zasa)
Juris Viļums (Ezernieku vidusskola, Eduards Dimpers)
Aigars Zelmenis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)

12. klase
Aleksandrs Dzalbs (Rīgas 31.vidusskola, Ilga Čečina)
Nauris Gailums (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, Ināra Dzērve)
Aleksandrs Karasjovs (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Mārtiņš Ozoliņš (Madonas ģimnāzija, Rasma Zasa)
Oļegs Podoļskis (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
Vadims Pumpass (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Zigmārs Rasiņš (Jelgavas 1.ģimnāzija, B. Sakne)
Krišs Spūlis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
Svetlana Ščegoļihina (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Agris Šostaks (Maltas 1.vidusskola, Marta Ružāne)
Olga Zvonkova (Rēzeknes 2.vidusskola, Valentina Višņakova)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem