Valsts olimpiādes rezultāti 2000

50. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

1999./2000.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Normunds Blumbergs (Rīgas 31.vidusskola, Ārija Ruško)
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Valts Sondors (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Juris Viesītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

10. klase
Uldis Barbans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola,)
Ilze Dzene (Talsu ģimnāzija, Jānis Gedrovics)
Aigars Gedroics (Daugavpils eksperimentālā vidusskola, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Rihards Opmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Linda Paegle (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)

11. klase
Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

12. klase
Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)

II vieta

9. klase
Andris Cakuls (Valmieras ģimnāzija, Zinaīda Grīnberga)
Jūlija Grade (Rēzeknes 3.vidusskola, Jevgēnija Puzirjova)
Dmitrijs Livčaks (Rīgas Ebreju vidusskola, Elīna Falkenšteine, Jeļena Kozmina)
Inese Segliņa (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkuss)
Dace Skrīvele (Daugavpils 1.ģimnāzija, Antoņina Soma)
Anna Upena (Iļģuciema vidusskola, Inese Lagzda)

10. klase
Gunārs Grundmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Mārtiņš Kalvāns (Varakļānu vidusskola, Rozālija Golubeva)
Līga Kļavinska (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Jānis Ojers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Agnis Škuškovniks (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Māris Vizulis (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)

11. klase
Ervīns Aksjonovs (Iļģuciema vidusskola, Valdis Ziobrovskis)
Nauris Grigals (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Maksims Rebrovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vladimirs Redjko (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Konstantīns Šveds (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Vanags (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)

12. klase
Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
Jevgenijs Džeriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Konstantīns Hamiduļins (Rīgas 96.vidusskola, Gaļina Skvorcova)
Filips Jeļisejevs (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

III vieta

9. klase
Aleksejs Hvoina (Tukuma 3.vidusskola, Elza Černiševa)
Dmitrijs Lapiduss (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Valentīna Abricka)
Agnis Liukis (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)
Aivars Martinsons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Maija Putniņa (Cesvaines ģimnāzija, Sarmīte Lukša)
Arnis Strods (Jēkabpils 3.vidusskola, Silvija Baire)

10. klase
Zane Broka (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Toms Eipurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dace Andžāne)
Mārtiņš Liberts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dace Andžāne)
Tatjana Rebeša (Olaines 2.vidusskola, Iosifs Buļcevičs)
Dmitrijs Russkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Inese Šūpulniece (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)

11. klase
Jānis Baiža (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Andris Liedskalniņš (Gulbenes ģimnāzija, Biruta Pjalkovska)
Dzintra Skuja (E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Vija Miesniece)
Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns)
Rolands Šāvelis (Balvu pilsētas ģimnāzija, Anita Kamendere)
Ruslans Tarasovs (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Jeļena Kozmina)
Oskars Vīksna (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Agnese Zeimula (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)

12. klase
Ivars Auziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Anastasija Ivanova (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
Vija Mičūne (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Gatis Midrijānis (Talsu ģimnāzija, Aira Kumerdanka)
Raitis Ozols (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ilze France)
Rolands Pupkevičs (Babītes vidusskola, Iveta Cērpa)
Zigmārs Reklaitis (Limbažu 3.vidusskola, Vitanda Sakse)
Darja Solodovņikova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jūlija Svetlova (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Aleksandrs Šantars (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Dmitrijs Šohovs (Rīgas Universālā komercskola, Gaļina Masteņica)
Jūlija Vinokurova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Vadims Zaicevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Ilze Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna, Guntis Mačtams)

Atzinība

9. klase
Vizma Bungše (N.Draudziņas ģimnāzija, Kaspars Renga)
Reinis Cakuls (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Andis Cīrulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece)
Mārtiņš Didrihsons (Vecumnieku vidusskola, Rudīte Dambeniece)
Māris Egle (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Maija Kolāte (Usmas pamatskola, Aija Žogla)
Ieva Maija Misāne (Lielvārdes 1.vidusskola, Lita Lipska)
Niklāvs Paegle (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
Alberts Pole (Rīgas 31.vidusskola, Ārija Ruško)
Zanda Polka (Salaspils 1.vidusskola, Vija Zargēviča)
Dmitrijs Sakovičs (Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Reinis Saliņš (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Māris Šķēle)
Pāvels Semjonovs (Ventspils 6.vidusskola, Gaļina Kitajeva)
Mikus Vanags (Viļānu vidusskola, Aina Vanaga)
Gatis Žogla (Ugāles vidusskola, Guntis Mačtams)

10. klase
Roberts Brežģis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Veronika Fedotova (Rīgas 21.vidusskola, Hermīne Hansena)
Zane Krasnā (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Mečislavs Maculēvičs (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Māra Priedīte (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Marija Rjabikina (Jelgavas 5.vidusskola, Vladimirs Krugļikovs)
Rasa Rozīte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Normunds Siliņš (Rīgas 6.vidusskola, Anna Bērziņa)
Pēteris Špels (Limbažu 3.vidusskola, Ilona Ķiete)
Andrejs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Zane Zvagule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

11. klase
Ginters Bušs (Balvu pilsētas ģimnāzija, Anita Kamendere)
Jurijs Daugulis (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Alīna Dubrovska (Anniņmuižas ģimnāzija, Ludmila Obuhova)
Jegors Fjodorovs (Rīgas 32.vidusskola, Svetlana Nesterova)
Daina Priedniece (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

12. klase
Dmitrijs Barbarins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Mārtiņš Bērziņš (N.Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
Edvīns Harkovs (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Baiba Kravale (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Vitālijs Kuzņecovs (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
Olga Lebedeva (Rīgas 21.vidusskola, Hermīne Hansena)
Dmitrijs Maņkovs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Andrejs Mūrnieks (Dobeles pilsētas vidusskola, Valija Gerasimenko)
Dmitrijs Rassohins (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Viktors Gluhovs)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem