Valsts olimpiādes rezultāti 2001

51. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2000./2001.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ilze Ābeltiņa)

10. klase
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Dzintars Zicāns)
Inese Segliņa (Rīgas 2.vidusskola, Valdis Jēkabsons)
Valts Sondors (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Dzintars Zicāns)

11. klase
Uldis Barbans (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Viktors Gluhovs)

12. klase
Jānis Baiža (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Pēteris Lediņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Maija Balode)
Juris Platacis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Jānis Vanags (N.Draudziņas ģimnāzija, Maira Tuklere, Dace Bonka)

II vieta

9. klase
Elvīra Boziļeva (M. Lomonosova krievu skola-ģimnāzija, Tatjana Sildega)
Jānis Cīmurs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Lauris Kalniņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Antons Šušpans (M. Lomonosova krievu skola-ģimnāzija, Tatjana Sildega)

10. klase
Andis Cīrulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Māris Egle (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
Dmitrijs Lapiduss (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Valentīna Abricka)
Kaspars Veldre (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Juris Viesītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Ella Detlova)

11. klase
Aigars Gedroics (Daugavpils eksperimentālā ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Vladimirs Kožarinovs (Rīgas 21.vidusskola, Germīna Hansena)
Rihards Opmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Māris Ozols (Liepājas 1.vidusskola, Helvijs Valcis)
Tatjana Rebeša (Olaines 2.vidusskola, Iosifs Buļcevičs)
Dmitrijs Russkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)

12. klase
Ervīns Aksjonovs (Iļģuciema vidusskola, Valdis Ziobrovskis)
Nikolajs Djačkovs (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Jevgēnija Tagere)
Nauris Grigals (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Elīna Kalniņa (Ogres ģimnāzija, Ārija Bordovska)
Egons Lavendelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Ella Detlova)
Andrejs Meļihovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Vladislavs Pliss (Pliss, Irina Kravčenko)
Maksims Rebrovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Dzintra Skuja (E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Vija Miesniece)

III vieta

9. klase
Mārtiņš Brics (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Andrejs Deļmans (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Staņislavs Didičs)
Karīna Drigota (Jelgavas 6.vidusskola, Jeļena Baštana)
Antons Gordejevs (Rīgas 96.vidusskola, Alina Anaško)
Miks Latvis (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš, Anatolija Lazda)
Mārtiņš Linde (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Andrejs Lonskis (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Jurijs Nitišs (Rīgas 96.vidusskola, Alina Anaško)
Jekaterina Soboļeva (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Gunta Strode (Jelgavas 2. ģimnāzija, Sandra Rubule)
Ivars Štrāls (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
Anna Varežkina (Rīgas 60.vidusskola – koledža, Alla Butenko)
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Staņislavs Didičs)

10. klase
Dainis Bērziņš (Ventspils 1.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Reinis Bikše (Talsu ģimnāzija, Aira Kumerdanka)
Lauris Birznieks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Agnese Griņeviča (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Ella Detlova)
Aleksandrs Ivanovs (Puškina licejs, Svetlana Pavlova)
Kristīne Jurgena (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Līga Strauss)
Juta Martinova (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Diāna Mežecka (E.Dārziņa mūzikas skola, Māra Kauliņa – Pērkone, A. Buša)
Mārtiņš Ozoliņš (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Dace Skrīvele (Daugavpils 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Andrejs Tunķelis (Jēkabpils 2.vidusskola, Natālija Verbicka)
Mārtiņš Zviedris (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Gatis Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna)

11. klase
Aleksandrs Čerņadjevs (Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Krists Jirgens (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Sergejs Kozlovičs (Rīgas 86.vidusskola, Olga Poļskiha)
Inna Lukjaņeca (Anniņmuižas ģimnāzija, Svetlana Konako)

12. klase
Andris Krauze (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna)
Edgars Rencis (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Rolands Šāvelis (Balvu pilsētas ģimnāzija, Baiba Petrova)
Konstantīns Šveds (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Oskars Vīksna (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)

Atzinība

9. klase
Raivis Bēts (Rucavas vidusskola, Ināra Veita)
Pēteris Korics (Salaspils 1.vidusskola, Māra Delpere)
Jevgēnijs Kuļikovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Jekaterina Rjabokobiļenko (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Artjoms Smirnovs (Ludzas 2.vidusskola, Svetlana Mackāne)
Guntis Šmaukstelis (Maltas 1.vidusskola, Valentīna Stepiņa)

10. klase
Normunds Blumbergs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)

11. klase
Zane Broka (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Ilze Dzene (Talsu ģimnāzija, Jānis Gedrovics, Aira Kumerdanka)
Gunārs Grundmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Dmitrijs Homenko (Kaiģu vidusskola, Irēna Vingre)
Karīna Jekimova (Madonas ģimnāzija, Viktorija Hoteloviča)
Jevgēnijs Kaktins (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Mārtiņš Kalvāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Dace Andžāne)
Antons Matrosovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Inga Nazarova (Rēzeknes 3.vidusskola, Irīna Vandiša)
Voldemārs Plociņš (Krāslavas ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)
Renāte Praude (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Andrejs Sekste (Salaspils 2.vidusskola, Valentīna Kočergina)
Ansis Skrastiņš (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Agnis Škuškovniks (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Ilona Šmaukstele (Maltas 1.vidusskola, Marta Ružāne)
Inese Šūpulniece (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)

12. klase
Ginters Bušs (Balvu pilsētas ģimnāzija, Baiba Petrova)
Arnis Juraga (Krāslavas ģimnāzija, Anna Juškeviča)
Maksims Ovsjaņikovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem