Valsts olimpiādes rezultāti 2002

52. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2001./2002.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Renārs Freidensons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)

10. klase
Artjoms Smirnovs (Ludzas 2.vidusskola, Svetlana Mackāne)
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)

11. klase
Agnis Liukis (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)

12. klase
Uldis Barbans (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Marina Trušina)
Aigars Gedroics (Daugavpils eksperimentālā, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
Mārtiņš Kalvāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Dace Andžāne)
Sergejs Kozlovičs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Rihards Opmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

II vieta

9. klase
Aleksandrs Brizgalovs (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Olga Jefremkova)
Georgijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Līva Ķauķe (Rojas vidusskola, Sarmīte Engizere)
Mārtiņš Lorencs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Vitālijs Šeļepjonoks (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
Juris Ulmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Nauris Vasiļevskis (Pilsrundāles vidusskola, Anna Vasiļevska)
Armands Zeipiņš (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)

10. klase
Andrejs Birzgals (Ventspils 2.vidusskola, Ļubova Jeļisejeva)
Jānis Cīmurs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Kristīne Ševčenko)
Lauris Kalniņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
Inga Rumkovska (Nīcas vidusskola, Ingrīda Dejus)
Antons Šušpans (Rīgas M. Lomonosova krievu vidusskola, Tatjana Sildega)

11. klase
Edgars Irmejs (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Imants Kaldre (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Ansis Rosmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Inese Segliņa (Rīgas 2.vidusskola, Valdis Jēkabsons)
Valts Sondors (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kirk Fowler, Dzintars Zicāns)

12. klase
Gunārs Grundmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns)
Antons Matrosovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Dmitrijs Ruskovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
Andrejs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)

III vieta

9. klase
Deniss Bezrukovs (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Kristīne Bolgzde (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)
Aigars Dreiska (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Dace Jēkabsone (Siguldas Valsts ģimnāzija, Regīna Jercīte)
Lāsma Katšena (Babītes vidusskola, Mirdza Krūmiņa)
Kārlis Melzobs (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Zigmārs Naglis (Kārsavas pilsētas ģimnāzija, Leokādija Vasiļjeva)
Mihails Simvulidi (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Aleksandrs Tarvids (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
Iļja Tjurins (Liepājas 2.vidusskola, Olga Maļkova)
Aleksandrs Vorobjovs (Špoģu vidusskola, Anna Koroševska)

10. klase
Pāvels Andrejevs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Staņislavs Didičs)
Vadims Geža (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Riemere)
Miks Latvis (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Jekaterina Rjabokobiļenko (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
Dace Suharževska (Balvu pilsētas ģimnāzija, Baiba Petrova)
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Staņislavs Didičs)

11. klase
Inese Bērziņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Pāvels Burakovs (Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Evita Goze (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ella Detlova)
Agnese Griņeviča (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ella Detlova)
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Aleksandrs Ivanovs (Puškina licejs, Svetlana Pavlova)
Kaspars Veldre (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Juris Viesītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ella Detlova)
Mārtiņš Zviedris (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Gatis Žogla (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna)

12. klase
Andris Atteka (Liepājas 1.vidusskola, Helvijs Valcis)
Roberts Brežģis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Zane Broka (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Aleksandrs Čerņadjevs (Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Edgars Eglītis (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Jānis Naglis (Ogres ģimnāzija, Ārija Bardovska)
Māris Ozols (Liepājas 1.vidusskola, Helvijs Valcis)
Renāte Praude (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Agnese Stunda (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)

Atzinība

9. klase
Kristaps Dambis (Ogres privātskola, Inga Kumeliņa)
Emīls Endele (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Pāvels Nazarovs (Anniņmuižas ģimnāzija, Tamara Sidorenko)
Agnija Rogule (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Toms Sendže (Ventspils 2.vidusskola, Anna Kočura)
Taisija Šantare (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Valentīna Paradoviča)
Ilze Šrādere (Rīgas 64.vidusskola, Marija Keiša)

10. klase
Raivis Bēts (Liepājas 1.vidusskola, Baiba Bērztīse)
Mārtiņš Gabrišs (Varakļānu vidusskola, Tekla Ikauniece)
Vadims Ivanovs (Rīgas 95.vidusskola, Tatjana Bikova)
Māris Ķerselis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Sergejs Margaritovs (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Gunta Strode (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

11. klase
Normunds Blumbergs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
Uldis Gila (J.Raiņa Tukuma 1.vidusskola, Diāna Zurģe)
Dmitrijs Lapiduss (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Valentina Abricka)
Juta Martinova (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Aivars Martinsons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mārtiņš Ozoliņš (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Raivis Saldābols (E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Vija Miesniece)
Anna Upena (Talsu ģimnāzija, Aira Kumerdanka)

12. klase
Ilze Aņisimova (Skrīveru A.Upīša vidusskola, Ināra Dika)
Ilze Avota (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Agate Eniņa (Ventspils 1.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Andrejs Krasiļņikovs (Rīgas 34.vidusskola, Jūlija Brikule)
Arsenijs Livšics (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Junona Rogova (Rīgas 65.vidusskola, Tereza Orupe)
Ansis Sīka (N.Draudziņas ģimnāzija, Maira Tuklere)
Jekaterina Šarigina (Pļavnieku ģimnāzija, Ligita Skunstiņa)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem