Valsts olimpiādes rezultāti 2003

53. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2002./2003.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Sofija Gilbuha (Rīgas 40.vidusskola)

10. klase
Maksims Arzamasovs (Rīgas 40.vidusskola)
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Iļja Tjurins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola)

11. klase
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)

12. klase
Normunds Blumbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Pēteris Grīviņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Aleksandrs Ivanovs (Puškina licejs)
Agnis Liukis (Jūrmalas 1.ģimnāzija)
Ansis Rosmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)

II vieta

9. klase
Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ivanna Kaceviča (Rīgas 61.vidusskola)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Antons Nižņiks (Rīgas 46.vidusskola)
Tatjana Zaharenoka (Rīgas 61.vidusskola)
Andris Žogots (Nautrēnu vidusskola)

10. klase
Mārtiņš Kālis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Mārtiņš Lorencs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jānis Timošenko (Preiļu Valsts Ģimnāzija)

11. klase
Andrejs Deļmans (Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Roberts Misāns (Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija)

12. klase
Agnese Griņeviča (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Valts Sondors (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

III vieta

9. klase
Līva Cimure (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Aleksandrs Levins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Audris Ločmelis (Jūrmalas Alternatīvā skola)
Atis Ļahs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Elvijs Sarkans (Rīgas Angļu ģimnāzija)
Līva Vilciņa (Engures vidusskola)

10. klase
Aleksandrs Brizgalovs (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola)
Arnis Jakovels (Rēzeknes ģimnāzija)
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vidusskola)
Juris Ulmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Oļegs Urziks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Aleksandrs Vorobjovs (Špoģu vidusskola)

12. klase
Ieva Braukša (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Jūlija Celmiņa (Rēzeknes 3.vidusskola)
Andis Cīrulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
Uldis Gila (Tukuma Raiņa 1.vidusskola)
Edgars Irmejs (Valmieras ģimnāzija)
Juta Martinova (Preiļu Valsts Ģimnāzija)
Jānis Rukšāns (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Viktorija Solovjova (Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskola)
Sergejs Trasko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Andris Tretjakovs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
Kaspars Veldre (Dobeles pilsētas ģimnāzija)
Zane Zamuška (Jēkabpils 3.vidusskola)
Mārtiņš Zviedris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

Atzinība

9. klase
Artūrs Priedītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Viktorija Stavinska (Balvu pilsētas ģimnāzija)
Alvis Šķerbergs (Jūrmalas Alternatīvā skola)
Pēteris Šķēls (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
Vitālijs Zabeļins (Rīgas 68.vidusskola)

10. klase
Kirils Afanasjevs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Gatis Bārbals (Engures vidusskola)
Andrejs Belousovs (Rīgas 74.vidusskola)
Renārs Freidensons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Santa Matule (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Taisija Šantare (Rīgas 40.vidusskola)
Aleksandrs Tarvids (Rīgas 40.vidusskola)

11. klase
Pāvels Andrejevs (Daugavpils Krievu ģimnāzija)
Jānis Cīmurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Svetlana Semeščenko (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimnāzija)

12. klase
Toms Atteka (Brocēnu vidusskola)
Sergejs Bezgodovs (Puškina licejs)
Inese Bērziņa (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Aldis Deglis (Ludzas pilsētas ģimnāzija)
Pjotrs Grišins (Ventspils 6.vidusskola)
Inta Kelmere (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)
Jeļena Merkurjeva (Rīgas Komercskola)
Natālija Molotkova (Krāslavas ģimnāzija)
Mārtiņš Ozoliņš (Valmieras ģimnāzija)
Zane Striķe (Salaspils 1.vidusskola)
Zigmārs Strods (Preiļu Valsts Ģimnāzija)
Valdis Takeris (Rīgas 49.vidusskola)
Gatis Žogla (Ugāles vidusskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem