Valsts olimpiādes rezultāti 2004

54. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2003./2004.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)

10. klase
Sergejs Beļajevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

11. klase
Maksims Arzamasovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Iraids (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Iļja Tjurins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Olga Baluhina)

12. klase
Imants Bērziņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Jānis Cīmurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa, Kristīne Ševčenko)
Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)

II vieta

9. klase
Ildze Čakāne (Gulbenes ģimnāzija, Līga Čakāne)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Nikita Ničipurovs (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina)
Rūta Skujiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Jānis Strods (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Artūrs Damlics)
Jānis Šīrs (Rīgas 94.vidusskola, Ilze Baumane)
Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)

10. klase
Jānis Bogdanovs (Gulbenes ģimnāzija, Margarita Češļa)
Dāvis Bušs (Limbažu 1.vidusskola, Ērika Baune)
Sofija Gilbuha (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs, Oļegs Šleifmanis)
Antons Nižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Zinaīda Dredžere)

11. klase
Artūrs Kaņepājs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Mārtiņš Kālis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns)
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Taisija Šantare (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Juris Ulmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksandrs Vorobjovs (Špoģu vidusskola, Anna Koroševska)

12. klase
Pāvels Andrejevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Pēteris Korics (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vladislavs Nazaruks (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Viktors Gluhovs)
Gunta Strode (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Andrejs Teuss (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)

III vieta

9. klase
Baiba Bērta (Valkas ģimnāzija, Viola Levina)
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Anna Bulkina, Dainis Mihailovs)
Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko)
Rihards Grasis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Ernests Jenavs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Līga Legzdiņa (Rīgas 2.vidusskola, Kaiva Treija)
Jānis Niklass (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Madars Virza (Valmieras ģimnāzija, Edīte Būmane)
Aleksandrs Višņevskis (Rīgas 72.vidusskola, Aleksandra Vasiļjeva)

10. klase
Adriāns Imša (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jānis Lībeks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Marina Makrecka (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Natālija Mamajeva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova, Anita Kiričuka, Alīsija Semjonova,)
Gatis Narvaišs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma)
Uldis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Jānis Ļoļāns)
Andris Žogots (Nautrēnu vidusskola, Ināra Gleizde)

11. klase
Gatis Bārbals (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)
Juris Cielēns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Renārs Freidensons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Arnis Jakovels (Rēzeknes ģimnāzija, Zenta Jakovele)
Mārtiņš Junkurēns (Bauskas 1.vidusskola, Līvija Hammera)
Roberts Mišurovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Edgars Siliņš (Limbažu 3.vidusskola, Inese Plūme)
Pāvels Skripko (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Vitālijs Šelepjonoks (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns)
Jānis Timošenko (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Oļegs Urziks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Armands Zeipiņš (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma)

12. klase
Raivis Bēts (Liepājas 1.vidusskola, Baiba Bērztīse, Helvijs Valcis)
Andrejs Deļmans (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Boriss Koltuns, Staņislavs Didičs)
Vadims Goremikins (Rīgas 96.vidusskola, Alina Anaško)
Inga Rumkovska (Nīcas vidusskola, Ingrīda Dejus)
Ilze Siliņa (Valmieras ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Guntis Šmaukstelis (Maltas 1.vidusskola, Marta Ružāne)
Anna Varežkina (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

Atzinība

9. klase
Laima Bušaite (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
Mihails Haļitovs (Iecavas vidusskola, Lidija Grīga)
Anita Juzova (Rīgas 25.vidusskola, Anna Gustava)
Vitālijs Ševčenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Leino Tāramē (Skrundas 1.vidusskola, Elga Irēna Benefelde)

10. klase
Pāvels Jakubovs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktorija Požiļenko)
Ralfs Lasmanis (Ventspils 1.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Artūrs Melecis (E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Irina Gailīte)
Linda Solovjova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Dana Stepe (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)

11. klase
Aigars Dreiska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Pjotrs Ivanovs (Daugavpils 10.vidusskola, Agafija Fjodorova)
Valērija Kožakova (Rīgas 95.vidusskola, Tatjana Bikova)
Aleksandra Malašonoka (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Lauma Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Jānis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Jānis Ļoļāns)
Mārtiņš Zelčs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)

12. klase
Vadims Geža (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Ilze France)
Laura Kaļva (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Sandra Rubule)
Dāvis Meike (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību, Valda Gaure)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem