Valsts olimpiādes rezultāti 2005

55. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2004./2005.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

I vieta

9. klase
Vadims Daļeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Oskars Sarbantovičs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka)
Nadežda Somova (Puškina licejs, Irēna Kozlovska)

10. klase
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose, Elga Gaile)
Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

11. klase
Antons Ņižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Zinaīda Dredžele)

12. klase
Edgars Jākobsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

II vieta

9. klase
Artūrs Bačkurs (Baldones mūzikas pamatskola, Ilgmārs Eglītis)
Elīna Locāne (Gulbenes ģimnāzija, Linda Jankava)
Anna Ždanoviča (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)

10. klase
Līga Beķere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Ņikita Ņičipurovs (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Nenona Kalēja)
Sergejs Spitāns (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Strods (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Madars Virza (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)

11. klase
Sergejs Beļajevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Līva Cimure (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jānis Kungs (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Natālija Mamajeva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija,)
A. Kiričuka, A. Semjonova, S.
Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

12. klase
Juris Cielēns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Iļja Tjurins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Olga Baluhina)

III vieta

9. klase
Jānis Amsters (Jelgavas 1.ģimnāzija, Solomeja Bula)
Pāvels Dubins (Rīgas 22.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Anastasija Šakirova (Rīgas 88.vidusskola, Valentīna Zinovčika)
Dainis Tillers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

10. klase
Kristaps Baumanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Olga Baluhina)
Vadims Fjodorovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova)
Rihards Grasis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Anete Kalniņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Artūrs Lementujevs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe)
Olga Mihailova (Krāslavas ģimnāzija, Anna Juškeviča)
Baiba Pudāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Andrejs Rudzītis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Tatjana Somova (Puškina licejs, Svetlana Pavlova, Irina Kravčenko)
Jānis Šīrs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Jānis Ļoļāns)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Tatjana Zaķe (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Nikolajs Zikovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

11. klase
Inessa Boikova (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans, Viktors Gluhovs)
Juris Braučs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Artūrs Priedītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Kirils Zinovjevs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)

12. klase
Maksims Arzamasovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Aleksandrs Brizgalovs (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Vera Antonova)
Aleksandrs Gehsbargs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Iraids (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Grigorijs Kuzņecovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Sergejs Pogorelovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Lauma Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose, Dace Lāce)

Atzinība

9. klase
Mārtiņš Grīnieks (Smiltenes ģimnāzija, Dzidra Briede)
Dina Jeršova (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Edgars Karņickis (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Vsevolods Špagins (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irina Savina)
Vladislavs Voicehovičs (8.kl.) (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova, Staņislavs Didičs)

10. klase
Ildze Čakāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Matīss Deksnis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Georgs Gorjanovs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, Valentīna Zaļeska)
Inga Jēkabsone (V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Māra Megne)
Gints Kučinskis (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Mihails Rodins (Rīgas 22.vidusskola, Marija Lapšina)
Vladlena Rudusāne (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Tamara Devajeva)
Daina Saknīte (Limbažu 3.vidusskola, Inese Plūme)
Jānis Saldābols (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Vija Miesniece)

11. klase
Liene Bankava (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Valda Skuja)
Jeļena Jalovaja (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Iveta Zarāne)
Dainis Kaldre (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska, Aivars Ančupāns)
Jānis Lībeks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Marina Makrecka (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Andrejs Sabanskis (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)
Anda Švāgere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Māris Zinbergs (Engures vidusskola, Jānis Vilciņš)

12. klase
Andis Orbidāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Linda Ozoliņa (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ilona Lauva)
Taisija Šantare (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jānis Timošenko (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Ligita Pauniņa)
Aleksandrs Vorobjovs (Špoģu vidusskola, Irēna Kudiņa)
Armands Zeipiņš (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem