Valsts olimpiādes rezultāti 2006

56. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2005./2006.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 67216427.

I vieta

9. klase
Mārtiņš Kokainis (Viesītes vidusskola, Ausma Brūvere)
Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

10. klase
Artūrs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Vadims Daļeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)

11. klase
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Olga Baluhina)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Madars Virza (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)

12. klase
Rūdolfs Kreicbergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

II vieta

9. klase
Ēvalds Dembovskis (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce, Anna Gustava)
Maksims Dimitrijevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Antons Gļebovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Edvards Grasis (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
Krišjānis Jurdžs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Inese Mazareviča (Rīgas Juglas vidusskola, Ināra Putāne)
Jānis Rudītis (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Nikolajs Viškers (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Staceviča)

10. klase
Pāvels Dubins (Rīgas 22.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Anna Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Ginta Podniece (Zvejniekciema vidusskola, Margarita Platace)
Krišjānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Dmitrijs Pupkovs (Jelgavas 1.ģimnāzija, Solomeja Bula)

11. klase
Jānis Šīrs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Nikolajs Zikovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

12. klase
Sergejs Beļajevs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Aleksandrs Levins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nineļa Koposova)
Jānis Lībeks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Gatis Narvaišs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aivars Bērziņš)
Antons Ņižņiks (Rīgas 46.vidusskola, Zinaīda Dredžele)
Agnese Salputra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Elvijs Sarkans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)

III vieta

8. klase
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne)

9. klase
Raivis Blaumanis (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
Anna Britāla (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
Kristaps Dārgais (Jumpravas vidusskola, Aivars Rags)
Mareks Harkovs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Edīte Komarovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Ieva Nāgele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Mārtiņš Pakulis (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)
Viktorija Paraščiņaka (Maltas 1.vidusskola, Inese Bundere)
Vadims Pikarevskis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)
Vitālijs Samoļins (Jelgavas 2.pamatskola, Jeļena Čerkasova)
Aigars Silavs (Rīgas Komercģimnāzija, Aiga Priedniece)
Dāvis Stepanovs (Tukuma Raiņa ģimnāzija, Zinaīda Holsta, Indra Muceniece, Diāna Zurģe)

10. klase
Gerda Diteriha (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Jeļena Fjodorova (Rēzeknes 2.vidusskola, Jeļena Narica)
Edgars Karņickis (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Kristaps Kļava (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Irēna Stāmure)
Elīna Locāne (Gulbenes ģimnāzija, Biruta Pjalkovska)
Ansis Ozoliņš (Rīgas Teikas vidusskola, Ilze Zariņa)
Oskars Sarbantovičs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma)
Kristiāns Stonāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sintija Šauriņa (Rīgas Franču licejs, Biruta Šķēle)
Mārtiņš Vīksna (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)

11. klase
Irina Alutina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Agnis Āriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Andrejs Rudzītis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Vitālijs Ševčenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)

12. klase
Inesa Boikova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Marina Makrecka (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
Mihails Miļehins (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmanis, Viktors Gluhovs)
Pēteris Šķēls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Aleksandrs Zavaļnijs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nineļa Koposova)
Kirils Zinovjevs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)

Atzinība

9. klase
Sigita Berga (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, Ilona Bloka)
Andris Cāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Edgars Freimanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode, Regīna Simanovska)
Klāvs Kivlenieks (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Vjačeslavs Mihailovs (Rīgas 75.vidusskola, Tatjana Kiseļeva)
Kirils Rodins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Katrīna Rutka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Miķelis Vuļs (Mālpils vidusskola, Liene Cērpa)

10. klase
Jevgēnijs Karpušenko (Krāslavas Varavīksnes vidusskola, Antoņina Bahmate)
Anna Ždanoviča (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Vera Antonova)

11. klase
Ernests Jenavs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Marina Timošenko (Preiļu Valsts ģimnāzija, Anna Ļeonova)

12. klase
Gusts Jonasts (N.Draudziņas ģimnāzija, Maira Tuklere)
Ralfs Lasmanis (Ventspils 1.ģimnāzija, Ruta Dubra)
Natālija Mamajeva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova, Alīcija Semjonova)
Maksims Širokolobovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem