Valsts olimpiādes rezultāti 2007

57.Valsts matemātikas olimpiādes

2006./2007.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 67216427.

I vieta

9.klase
Kārlis Seņko (8.kl., Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aivars Bērziņš)
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Monta Ozoliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Ivars Zubkāns (K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola, Ina Kublinska)

10.klase
Mārtiņš Kokainis (Viesītes vidusskola, Ausma Brūvere)

11.klase
Artūrs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Vadims Daļeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Pāvels Dubins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Jūlija Guseva (Rīgas 68.vidusskola, Tatjana Sviščeva)
Krišjānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)

12.klase
Vladimirs Murevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Andrejs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Madars Virza (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)

II vieta

9.klase
Arvīds Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Pēteris Eriņš (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Santa Kratule (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Alvis Logins (Rīgas Pārdaugavas pamatskola, Tatjana Novokšanova)
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Oļegs Ošmjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

10.klase
Jānis Broņka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Andris Cāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Pāvels Cupikovs (Rīgas ģimnāzija “Maksima”, Elīna Kaļnobricka)
Maksims Dimitrijevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Vladimirs Katušenoks (Rīgas 95.vidusskola, Natalja Kolcova)
Ieva Rukšāne (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Andris Stafeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)

11.klase
Rūdolfs Petrovs (Jaunogres vidusskola, Argentina Grigorjana)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Kristiāns Stonāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

12.klase
Līga Beķere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Olga Baluhina)
Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Uģis Lācis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Mihails Strašuns (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irēna Korkonosova, Irīna Fomina)
Nikolajs Zikovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

III vieta

9.klase
Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Inguna Kondratjeva)
Roberts Gobergs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Kristaps Kazaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jurijs Lukmans (Tukuma Raiņa ģimnāzija, Zinaida Holsta, Diāna Zurģe)
Rita Tarasova (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
Juris Venčels (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sarmīte Vilcāne)
Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Linda Vīksne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)

10.klase
Kaspars Bozis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Sergejs Gorbunovs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Edvards Grasis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Aleksandrs Kiseļovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Andrejs Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Aleksandrs Lavriņenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko, Artūrs Damlics)
Jūlija Sakoviča (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Mārtiņš Seilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Nikolajs Višķers (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Nauris Vizulis (Smiltenes ģimnāzija, Ārija Viļuma)

11.klase
Igors Fedulovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Anna Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Elīna Locāne (Gulbenes ģimnāzija, Margarita Češļa)
Diāna Ļubašenko (Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola, Vera Antonova)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Rinalds Pommers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Jānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Matīss Stopiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Ksenija Toječkina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Mārtiņš Vīksna (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Linda Zustrene (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)

12.klase
Agnis Āriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)
Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Ņikita Ņičipurovs (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Dace Zandovska)
Dmitrijs Skripņiks (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irēna Korkonosova)
Vents Valle (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)

Atzinība

9.klase
Laura Garā (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Ginta Garkāje (Rīgas 2.vidusskola, Iveta Cērpa)
Miķelis Igovens (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Ingūna Lipska)
Jānis Krims (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
Ksenija Ošmjana (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Stepanova)
Lāsma Ozola (Naukšēnu vidusskola, Ināra Bērziņa)
Anna Reva (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagodarnaja)
Ansis Štrodahs (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)

10.klase
Jūlija Abejeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Toms Astahovskis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Aivars Ančupāns, Lolita Žilvinska)
Linda Krievāne (Rīgas Hanzas vidusskola, Gunta Rateniece)
Kirils Rodins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

11.klase
Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Krišjānis Ķibers (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ināra Veita)
Mārtiņš Ozols (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Maksims Prokopišins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs, Boriss Koltuns)

12.klase
Baiba Pudāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Jānis Saldābols (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Vija Miesniece)
Jānis Strods (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem