Valsts olimpiādes rezultāti 2008

58.Valsts matemātikas olimpiādes

2007./2008.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 67216427.

I vieta

9.klase

Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Daina Glušaka, Aivars Bērziņš)
Ieva Vasiļjeva (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)

10.klase

Oļegs Ošmjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Pēteris Eriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Monta Ozoliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

11.klase

Kirils Rodins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Nikolajs Viškers (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Ieva Nāgele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Eduards Grasis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Andris Cāns (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)

12.klase

Artūrs Bačkurs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)

II vieta

9.klase

Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Alevtīna Aņiščenko)
Uldis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
Artūrs Semeņuks (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Pēteris Rudzusīks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Andrejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Jānis Smilga (Salas vidusskola (Jēkabpils raj.), Vineta Jakovele)

10.klase

Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didičs)
Aleksejs Peguševs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Linda Vīksne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Inguna Kondratjeva)
Arvīds Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

11.klase

Antons Gļebovs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Māris Kuģis (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Nadežda Kuzmina (Krāslavas ģimnāzija, Liene Andžāne)
Jevgēnijs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
Maksims Dimitrijevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Ieva Rukšāne (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)

12.klase

Arina Siņakova (Rīgas 32.vidusskola, Svetlana Batalova)
Jūlija Guseva (Rīgas 68.vidusskola, Tatjana Sviščeva)
Pāvels Dubins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Krišjānis Prūsis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Andris Balodis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
Indra Niedre (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Juris Poļevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)

III vieta

9.klase

Ivars Getiņš (Liepājas 15.vidusskola, Sandra Šulme)
Eva Moreino (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Edgars Rumkovskis (Rīgas 94.vidusskola, Ilze Baumane)
Nora Ķibilda (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Iveta Zarāne)
Valters Kalnačs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Gunta Lāce)
Valdis Ādamsons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Agris Jomerts (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Jānis Mesters (Puikules pamatskola, Digna Virkstene)
Anna Guseva (Rēzeknes 3.vidusskola, Jevgēnija Puzirjova)

10.klase

Marta Britāla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edmunds Cepurītis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Jānis Eglītis (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didičs, Iveta Zarāne, Irina Poļakova)
Aleksejs Voroncovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Ginta Garkāje (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Artūrs Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)

11.klase

Mareks Harkovs (Valmieras Valsts ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Deniss Moskaļenko (Jaunogres vidusskola, Argentina Grigorjana)
Aļina Hmeļova (Rīgas 95.vidusskola, Natālija Koļcova)
Jūlija Abejeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Kaspars Bozis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Gints Gailis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Sanita Baijere)
Miķelis Vuļs (Mālpils vidusskola, Valda Kalniņa)
Mārtiņš Otikovs (Rīgas 2.vidusskola, Inese Lude, Andris Bomis)
Aleksandrs Lavriņenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Grigorijs Žuikovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)

12.klase

Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Ksenija Toječkina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Šeremeta)
Vladimirs Katušenoks (Rīgas 95.vidusskola, Tatjana Bikova)
Pāvels Cupikovs (Rīgas ģimnāzija Maksima, Elīna Kaļnobricka)
Anna Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Rūdolfs Petrovs (Jaunogres vidusskola, Argentina Grigorjana)
Oskars Sarbantovičs (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Aivars Bērziņš)
Jānis Judvaitis (Priekules vidusskola, Gunta Kuzmina)

Atzinība

9.klase

Andris Vasiļevskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Reinis Vītols (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Sigurds Eglītis (Ērgļu vidusskola, Velta Jakunova)
Guntars Ķiecis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

10.klase

Agnese Katlapa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Inese Boze)
Aleksandrs Goļenkovs (Jaunogres vidusskola, Argentina Grigorjana)

11.klase

Dina Nitiša (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Elīna Zaķe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Ketija Žubure (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Liene Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija, Skaidrīte Zaķe, Aivars Bērziņš)
Santa Krieviņa (Jelgavas Valsts ģimnāzija, Inta Kalniņa, Liega Siliņa)

12.klase

Dmitrijs Pupkovs (Jelgavas 1.ģimnāzija, Solomeja Bula)
Sergejs Andrejevs (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
Alberts Dambis (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Matīss Stopiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem