Valsts olimpiādes rezultāti 2009

59.Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2008./2009.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 67216427.

I vieta

9.klase

Anna Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Roberts Tomme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kristaps Znotiņš (Sutru pamatskola)

10.klase

Pēteris Rudzusīks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Jānis Smilga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11.klase

Pēteris Eriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

12.klase

Mārtiņš Kokainis (Viesītes vidusskola)
Dmitry Laptev (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Jevgēnijs Vihrovs (Rīgas 92.vidusskola)

II vieta

9.klase

Kristiāna Bruzgule (Rīgas Franču licejs)
Ilze Buža (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Nesters Kovaļkovs (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
Katrīna Krieviņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola)

10.klase

Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Eduards Kaļiņičenko (Rīgas 71.vidusskola)
Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ieva Vasiļjeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11.klase

Oļegs Ošmjans (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Aleksejs Peguševs (Rīgas 40.vidusskola)
Normunds Vilciņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

12.klase

Maksims Dimitrijevs (Puškina licejs)
Staņislavs Filatovs (Jelgavas 5.vidusskola)
Nadežda Kuzmina (Krāslavas Valsts ģimnāzija)
Ieva Ozola Rīgas (Valsts 1.ģimnāzija)
Andris Stafeckis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

III vieta

9.klase

Jaroslava Arseņjeva (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
Kalvis Kalniņš (Liepājas 1.ģimnāzija)
Andris Locāns (Gulbenes Valsts ģimnāzija)
Elīza Lūse (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Toms Rekšņa (Rīgas Franču licejs)
Veronika Saharuka (Rīgas 34.vidusskola)
Reinis Simanovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artjoms Žmakins (Rīgas 40.vidusskola)

10.klase

Jevgenija Aksjonova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ralfs Buks (Grobiņas ģimnāzija)
Līga Mangule (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Valters Negribs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Edgars Rumkovskis (Rīgas 94.vidusskola)
Artūrs Semeņuks (Rīgas 40.vidusskola)
Andrejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Matīss Stunda (Rīgas 64.vidusskola)
Reinis Vītols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11.klase

Arvīds Dzelme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Dmitrijs Logvinovs (Rīgas Herdera vidusskola)
Monta Ozoliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Edgars Sedols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kirils Surovovs (Rīgas Ostvalda vidusskola)
Artūrs Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija)

12.klase

Artjoms Borozdins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Jānis Broņka (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Gints Gailis (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
Mareks Harkovs (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Ieva Nāgele (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Nikolajs Viškers (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Timofejs Zaicevs (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)

Atzinība

9.klase

Agnese Babre (Andrupenes pamatskola)
Kristiāns Čerņevičs (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija)
Dmitrijs Hromakovs (Rīgas Purvciema vidusskola)
Anna Ivanova (Daugavpils Saskaņas pamatskola)
Elīna Kokenberga (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Diāna Ļeonova (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Kaspars Poplavskis (Rēzeknes 1.vidusskola)
Jeļena Timošenko (Rīgas 5.pamatskola)

10.klase

Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Uldis Dzilna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ivars Getiņš (Liepājas 15.vidusskola)
Valters Kalnačs (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Valdis Linde (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Sergejs Lukanihins (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Artūrs Olups (Valmieras Valsts ģimnāzija)

11.klase

Marta Britāla (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Vitālijs Gagunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Ginta Garkāje (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Vsevolods Golovins (Rīgas Purvciema vidusskola)
Andrejs Hmeļovs (Rīgas 40.vidusskola)
Alvis Logins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Juris Venčels (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ivars Zubkāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

12.klase

Jūlija Abejeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Oskars Pakers (Preiļu Valsts ģimnāzija)
Ieva Rukšāne (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Alīna Šeļega (Rīgas 40.vidusskola)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem