Valsts olimpiādes rezultāti 2011

61.Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2010./2011.m.g.

I vieta       II vieta       III vieta       Atzinība

Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 67216427.

I vieta

9.klase

Artūrs Aleksis Zālītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

10.klase

Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola)
Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11.klase

Andrejs Kuzņecovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Edžus Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
Kristaps Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)

12.klase

Eduards Kaļiņičenko (Rīgas 71.vidusskola)
Jānis Smilga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Andrejs Semjonovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

II vieta

9.klase

Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola)
Gatis Dišlers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kārlis Mārtiņš Briedis (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Iakov Udodov (Jelgavas 2.pamatskola)
Gatis Ogle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Āris Pickainis (Valmieras Valsts ģimnāzija)

10.klase

Georgijs Skorodumovs (Rīgas 40.vidusskola)
Romāns Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Vladlens Kurajevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Mihails Kuzmins (Puškina licejs)
Andris Locāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11.klase

Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Roberts Tomme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Artjoms Krivčenko (Rīgas 34.vidusskola)
Andris Gerasimovičs (Daugavpils 10.vidusskola)
Kalvis Kalniņš (Liepājas Valsts 1.ģimnāzija)
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Miķelis Pūķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Elīna Kokenberga (Valmieras Valsts ģimnāzija)

12.klase

Jevgenija Aksjonova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Anastasija Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Agris Jomerts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Reinis Vītols (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Arnis Katkevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Kārlis Seņko (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Uldis Dzilna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

III vieta

9.klase

Sergejs Blakunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Katrīna Daila Neiburga (Ogres 1.vidusskola)
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola)
Alise Ella Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola)
Leonīds Cilevičs (Rīgas 40.vidusskola)
Valts Klibiķis (Neretas J. Jaunsudrabiņa vidusskola)
Artūrs Vanags (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Ādams Muzikants (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Laura Vizule (Smiltenes ģimnāzija)

10.klase

Egita Fabiane (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Nataļja Škirina (Rīgas Klasiskā ģimnāzija)
Georgijs Treņins (Rīgas 95.vidusskola)
Anna Bičevska (Rīgas Franču licejs)
Mikus Puriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Edvards Tensons (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

11.klase

Līva Mača (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Sergejs Ivanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Pēteris Lauris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Leonīds Maslovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Diāna Ļeonova (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Mārcis Milaknis (Viesītes vidusskola)
Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola)
Jeļena Timošenko (Rīgas 95.vidusskola)

12.klase

Valters Kalnačs (Valmieras Valsts ģimnāzija)
Jēkabs Narvaišs (Dobeles Valsts ģimnāzija)
Sergejs Bondarenko (Jelgavas 5.vidusskola)
Ilga Baiža (Siguldas Valsts ģimnāzija)
Edgars Rumkovskis (Rīgas 94.vidusskola)
Matīss Stunda (Rīgas 64.vidusskola)

Atzinība

9.klase

Austris Cīrulnieks (Smiltenes ģimnāzija)
Viktorija Kozina (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
Roberts Veics (Rīgas Franču licejs)
Sergejs Dankovs (Rīgas 89.vidusskola)

10.klase

Andis Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Edīte Bitāne (A.Upīša Skrīveru vidusskola)
Evelīna Puzo (Krāslavas Valsts ģimnāzija)
Konstantīns Francķevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
Šaina Glazmane (Habad Ebreju privātā vidusskola)
Aigars Langins (Rīgas Franču licejs)

11.klase

Agnese Babre (Dagdas vidusskola)
Veronika Saharuka (Rīgas 40.vidusskola)
Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola)
Kaspars Poplavskis (Rēzeknes 1.vidusskola)
Lauris Jansons (Valmieras Valsts ģimnāzija)

12.klase

Karīna Kižlo (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)
Rihards Skrebelis (Tukuma 2.vidusskola)
Sergejs Tepļakovs (Rīgas 61.vidusskola)
Sergejs Seredenko (Rīgas 40.vidusskola)
Rihards Baltskars (Cēsu Valsts ģimnāzija)
Alise Čurkste (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
Zane Kivleniece (Rudzātu vidusskola)
Valērija Kromska (Ludzas pilsētas ģimnāzija)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem