Valsts olimpiādes rezultāti 2012

62.Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2011./2012.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

Tie, kas nebija uz apbalvošanu, par iespēju saņemt savas balvas (I, II, III vieta, atzinība) var interesēties pie ISEC mācību metodiķes Ināras Akmenes pa tel. 67216427.

I vieta

9. klase
Aleksejs Popovs (8.kl., Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Poļina Skļareviča (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Jeļena Hazova)

10. klase
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Artūrs Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)

11. klase
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)

12. klase
Andrejs Kuzņecovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Miķelis Pūķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Agnese Ķerubiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Edžus Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Leontīna Vizule)

II vieta

9. klase
Māris Baumanis (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
Daniels Krimans (Aglonas vidusskola, Ēlēna Čaupjonoka)
Pēteris Pakalns (Cēsu Valsts ģimnāzija, Anita Slaidiņa)
Rūdolfs Treilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Kristaps Čivkulis (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Svetlana Proščinko)
Ilga Līga Ramata (Ādažu vidusskola, Sarma Jēkabsone)
Dmitrijs Starcevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

10. klase
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmans)
Raitis Magone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Kārlis Mārtiņš Briedis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Gatis Jānis Dišlers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Artūrs Vanags (Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Dace Andžāne)
Roberts Veics (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)

11. klase
Andris Locāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych, Irina Poļakova)
Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)
Romāns Konstantinovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)
Mārtiņš Krims (Limbažu novada ģimnāzija, Rita Maksima)
Andis Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

12. klase
Henrijs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych)
Andris Gerasimovičs (Daugavpils 10.vidusskola, Irina Medvedeva)
Valdis Plociņš (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych)
Kristaps Znotiņš (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)

III vieta

9. klase
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
Roberts Groza (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
Adele Grunte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža)
Elvis Mičulis (Rīgas Herdera vidusskola, Natālija Petrovska)
Nadežda Šulajeva (Liepājas 7.vidusskola, Vera Šoņa)
Aleksejs Zajakins (Rīgas 89.vidusskola, Jūlija Čebajevska)
Ivans Gorbunovs (Rīgas 96.vidusskola, Alina Anaško)
Andris Potrebko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Annija Varkale (Mežgaļu pamatskola, Ausma Rīna)

10. klase
Katrīna Daila Neiburga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Fjodors Žitņikovs (Puškina licejs, Jeļena Kuļbanoviča, Irina Kravčenko)
Kristofers Radziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Ingrīda Tilaka)
Artūrs Aleksis Zālītis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Vadims Bondarenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Rebeka Eva Konute (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)

11. klase
Konstantins Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych, Irina Poļakova)
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Aleksis Andžāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Mikus Puriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)
Edīte Bitāne (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Ināra Dika)
Vladlens Kurajevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Madars Zvaigzne (E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola, Biruta Rutka)

12. klase
Jaroslava Arseņjeva (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Jeļena Mironova)
Dmitrijs Hromakovs (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktors Šticko)
Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola, Natālija Kuzmičeva)
Maira Vasiļevska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Staņislavs Didych)
Toms Akmens (Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Kaspars Politers)
Staņislavs Beguns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Sergejs Ivanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Pēteris Lauris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Līva Mača (Siguldas Valsts ģimnāzija, Pēteris Zariņš)

Atzinība

9. klase
Johanna Estere Jurgelāne (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Anna Aleksina (Rīgas 65.vidusskola, Irina Tarasova)
Viktors Iļdeikins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Janīna Juškeviča (Ziemeļvalstu ģimnāzija, Gunta Pētersone)
Sergejs Demarčuks (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Liene Andžāne)
Sergejs Dračuks (Ventspils 2.vidusskola, Valentīna Juščenko)
Edijs Rancāns (Nautrēnu vidusskola, Ināra Gleizde)

10. klase
Vladimirs Manukjans (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)

11. klase
Vladislavs Kurtenoks (Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola, Jekaterina Kozlova)
Aigars Langins (Rīgas Franču licejs, Dzintra Ķīse)
Pēteris Melbārdis (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ināra Bērziņa)
Andrejs Sautins (Rīgas 10.vidusskola, Irina Brotska)
Inese Silkina (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vitālijs Čemeris (Iecavas vidusskola, Agafija Buša)
Dmitrijs Plaunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Ojārs Vilmārs Ratnieks (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)

12. klase
Oļegs Jeremejevs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
Ilze Ošiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Roberts Tomme (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Georgijs Treņins (Rīgas 95.vidusskola, Natālija Koļcova)
Agnis Boitmanis (Ugāles vidusskola, Astrīda Vārna)
Kalvis Kalniņš (Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Kaspars Politers, Rūdolfs Kreicbergs)
Kārlis Lazdiņš (Rīgas Teikas vidusskola, Daiga Medne)
Indriķis Mežulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Dana Doķe (Valmieras Valsts ģimnāzija, Zinta Skrastiņa)
Anna Ivanova (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Neļa Borisova)
Diāna Reinika (Rēzeknes 5.vidusskola, Regīna Danilāne)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem