Valsts olimpiādes rezultāti 2013

63. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2012./2013.m.g.

I vieta II vieta III vieta Atzinība

I vieta

9. klase
Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Marita Trušina, Sanita Birzniece)
Aleksejs Popovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Valts Krūmiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Gļebs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)

10. klase
Kristaps Čivkulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Aleksejs Zajakins (Rīgas 89.vidusskola, Natālija Sergejeva)
Deniss Dunaveckis (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didych, Irina Poļakova)

11. klase
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmanis)
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)

12. klase
Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
Andris Locāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Pēteris Kārlis Ratnieks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)
Konstantins Franckevičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didych)

II vieta

9. klase
Gerda Grase (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Jēkabs Mežinskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Raimonds Rainskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Eduards Fjodorovs (Valmieras Viestura vidusskola, Gaļina Ozola)
Lauris Paegle (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Aigars Raumanis (Rīgas Juglas vidusskola, Ina Svilāne)
Laine Strankale (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Ruta Pelce)
Olga Rogoženko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)

10. klase
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didych)
Annija Katkeviča (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Johanna Estere Viļuma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Irina Vingre)
Lidija Ivanova (Rīgas 40.vidusskola, Svetlana Soveiko)
Roberts Groza (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)

11. klase
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Sergejs Blakunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didych, Irina Poļakova)
Alise Ella Pretkalniņa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)

12. klase
Andis Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Artūrs Krasts (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Georgijs Skorodumovs (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)
Dmitrijs Grekovs (Ventspils 2.vidusskola, Ļubova Jeļisejeva)
Evelīna Puzo (Krāslavas Valsts ģimnāzija, Irēna Papsujeviča)
Ģirts Zāģeris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)

III vieta

9. klase
Evita Ločmele (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Iveta Mežgaile)
Staņislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Dāvis Šļumba (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Daiga Dzērve)
Juris Ernests Brūniņš (Pļaviņu novada ģimnāzija, Ilze Luksa)
Emīls Melders (Ozolnieku vidusskola, Inna Galviņa)
Armands Ostrovskis (Rēzeknes 5.vidusskola, Silvija Šidlovska)
Anete Siliņa (Saldus 2.vidusskola, Māra Grīntāle)
Ludmila Hrižanovska (Rīgas 92.vidusskola, Larisa Meļņičenko)
Renārs Puriņš (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Sanita Baijere)

10. klase
Viktors Iļdeikins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Nadežda Šulajeva (Liepājas 7.vidusskola, Dina Mihaiļičeva)
Emīls Strumpe (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Annija Varkale (Bauskas Valsts ģimnāzija, Vaira Karpiča)
Raimonds Bogdanovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didych, Irina Poļakova)
Elīza Skutāne (Valkas ģimnāzija, Inta Krieviņa)
Kristiāns Slics (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Vladislavs Švarnovičs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)

11. klase
Kārlis Mārtiņš Briedis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Vadims Bondarenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Veronika Vasiļevska (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Artūrs Bērziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)

12. klase
Andrejs Sautins (Rīgas 10.vidusskola, Irīna Brodska)
Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Mikus Puriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)
Māris Seržāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

Atzinība

9. klase
Jānis Bremanis (Virbu pamatskola, Sarmīte Oše)
Laura Gaile (Tīnūžu pamatskola, Aija Bluķe)
Una Lokmane (Ogres 1.vidusskola, Inta Ungure)
Reinis Pomers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Margita Rudzāte (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Leonīds Tjurs (Liepājas 7.vidusskola, Larisa Basakova)
Juliāns Morozovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
Inga Orupe (Robežnieku pamatskola, Ludmila Boločko)
Helvijs Sebris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

10. klase
Ivans Gorbunovs (Rīgas 96.vidusskola, Gaļina Kipmane)
Pēteris Pakalns (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Maksims Sičs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didych, Irina Poļakova)
Haralds Baumanis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Sergejs Griņevičs (Ventspils 2.vidusskola, Valentīna Juščenko)
Lauris Krištopanovs (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lolita Žilvinska)
Mārtiņš Lisovs (Preiļu Valsts ģimnāzija, Ineta Ivanova)

11. klase
Roberts Veics (Rīgas Franču licejs, Rita Caunīte)
Dāvis Sparinskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Mihails Smoļins (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)
Ivans Dorohovs (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Ņina Suima)
Gatis Jānis Dišlers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Fjodors Žitņikovs (Puškina licejs, Jeļena Kuļbanoviča, Irina Kravčenko)

12. klase
Eva Brazēviča (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
Gustavs Mārtiņš Upmanis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Edvards Tensons (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma, Dace Kūma)
Edīte Bitāne (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Ināra Dika)
Estere Šeinkmane (Rīgas 40.vidusskola, Lilija Roldugina)

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem