Valsts olimpiādes rezultāti 2014

64. Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

2013./2014.m.g.

I vieta      II vieta      III vieta      Atzinība

I vieta

9. klase
Reinis Irmejs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Uko Kokņevičs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

10. klase
Aleksejs Popovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
Raimonds Rainskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Valts Krūmiņš (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Jēkabs Mežinskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

11. klase
Deniss Dunaveckis (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Vansoviča)
Aleksejs Zajakins (Rīgas 89.vidusskola, Natālija Sergejeva)
Kristaps Čivkulis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)
Daniels Krimans (Aglonas vidusskola, Ruta Giluče)

12. klase
Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Vladislavs Kļevickis (Rīgas 40.vidusskola, Oļegs Šleifmanis)

II vieta

9. klase
Arturs Simanovskis (Jūrmalas Alternatīvā skola, Agnija Ruzule-Jaudzeme)
Paulis Filips Bārzdiņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Reinis Cirpons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska, Maija Balode)
Lūcija Dalbiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Aleksejs Jeļisejevs (Puškina licejs, Tatjana Ščogoļeva)

10. klase
Roberts Džeriņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola, Zita Štrausa, Sanita Birzniece)
Valts Harijs Blezūrs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Miks Kristofers Ušerovskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)
Artūrs Ģērmanis (Rīgas 6.vidusskola, Saiva Vilne)
Gļebs Jeršovs (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Staņislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Edgars Andžs (Limbažu novada ģimnāzija, Rita Maksima)
Krišjānis Artis Puduls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Inese Lagzda)

11. klase
Andrejs Adsons (Rīgas 51.vidusskola, Irina Vingre)
Dmitrijs Kokins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Staņislavs Didych)
Dmitrijs Anisko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Stanislav Didych)
Haralds Baumanis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
Tomass Andersons (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Maija Balode)

12. klase
Aleksandrs Rumjancevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, Irīna Fomina)
Andrievs Auseklis Auziņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Gatis Jānis Dišlers (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
Arturs Klesūns (Rīgas 65.vidusskola, Anatolijs Kurmeļovs)
Pārsla Esmeralda Sietiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Armands Strīķis (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ilona Lauva)

III vieta

9. klase
Artūrs Oskars Mitrevics (Rīgas Doma kora skola, Vita Kreicberga)
Viktorija Vereteņņikova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Nataļja Jegorova)
Rūdolfs Dāvis Spuris (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)
Artūrs Banga (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Vita Brakovska)
Jānis Reinis Beikmanis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Inga Upeniece)
Krišjānis Beļaunieks (Madonas Valsts ģimnāzija, Anita Vabule)

10. klase
Rihards Eglītis (Cēsu Valsts ģimnāzija, Agrita Bartušēvica)
Dmitrijs Redins (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Iveta Zarāne, Stanislav Didych)
Reinis Frēlihs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Vladislavs Šapovalovs (Ventspils 2.vidusskola, Alla Kitajeva)
Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
Santa Lauva (Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, Antra Dunce)
Austra Kaše (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Karmena Liepiņa)
Ansis Pauliņš (Rīgas Juglas vidusskola, Ina Svilāne)
Amanda Razma (J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola, Jolanta Klamere)
Dace Reizupa (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)

11. klase
Pēteris Pakalns (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Dārta Rituma (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Vladislavs Švarnovičs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Andris Potrebko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Regīna Simanovska)
Rūdolfs Treilis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Kristīne Ševčenko)
Annija Varkale (Bauskas Valsts ģimnāzija, Vaira Karpiča)

12. klase
Sergejs Blakunovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova, Alina Magomedova, Stanislav Didych)
Artūrs Jānis Pētersons (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Kaspars Ābelnīca (Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Ilze Zalāne)
Daniils Sidorovs (Rīgas Herdera vidusskola, Tatjana Kuļikova)

Atzinība

9. klase
Daniels Keziks (ISMA vidusskola Premjers, Irina Kazakova)
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova, Jekaterīna Klanovska)
Edgars Daugulis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Māra Baķe)
Gints Holsts (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
Raitis Rūsiņš Kriķis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dace Andžāne)

10. klase
Romāns Baļuka (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, Olga Maikova)
Ivo Liepa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Juliāns Morozovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Olga Sheremet)
Juris Ernests Brūniņš (Pļaviņu novada ģimnāzija, Ira Ņikiforova)
Ņikita Meļentjevs (Rīgas 34.vidusskola, Inna Gļebova)
Olga Rogoženko (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
Sintija Strakša (Dobeles Valsts ģimnāzija, Aiva Rituma)
Beatrise Šmidberga (Kuldīgas Centra vidusskola, Santa Lapiņa)

11. klase
Raimonds Bogdanovičs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Irina Poļakova, Alina Magomedova, Stanislav Didych)
Roberts Groza (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Lidija Ivanova (Rīgas 40.vidusskola, Svetlana Soveiko)
Loreta Rutkovska (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Aldis Bomis)
Dāvis Eisaks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Dainis Kriķis, Aija Vasiļevska)
Marta Rudzīte (Cēsu Valsts ģimnāzija, Laila Ruķe)
Dmitrijs Starcevs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Dainis Kriķis)
Nadežda Šulajeva (Liepājas 7.vidusskola, Dina Mihailičeva)

12. klase
Kārlis Mārtiņš Briedis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
Ričards Grigonis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
Veronika Vasiļevska (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)



Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem