JMK 2. kārtas rezultāti

Sūtot darbu pa e-pastu, lūdzu, pārliecinieties, vai esat saņēmuši atbildes e-pastu ar apstiprinājumu, ka darbs saņemts!
Lai neviena uzdevuma risinājuma daļa nepazustu, sūtot e-pastā, apvieno savus risinājumus vienā Word vai PDF failā (arī, ja sūti risinājumu kā attēlus).
Pašreizējā situācijā saistībā ar covid-19 risinājumu sūtīšanai izmanto e-pastu (vari risināt uz papīra, tad nofotografēt risinājumus un salikt tos vienā failā).

Šogad Jauno matemātiķu konkursa 2. kārtā kopā piedalījās 99 dalībnieki (67 individuālie risinātāji un 32 komandas).

Diagrammā apkopota informācija par to, cik skolēni ieguvuši attiecīgo punktu skaitu.

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda un vārda.)

Klase Vārds Uzvārds Skola 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
7 Aleksejs Adamovičs Rīgas 10. vidusskola 5 5 4 5 4 23 1. vieta
6 Elēna Alle Ata Kronvalda Durbes pamatskola 2 2 1 n n 5  
7 Edgars Andersons Druvas vidusskola 5 4 1 3 4 17  
7 Marta Avota Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 3 1 3 4 16  
7 Alise Ābolte Kuldīgas Centra vidusskola 5 2 1 3 5 16  
7 Pāvels Baks Jelgavas 6. vidusskola 5 5 4 3 5 22 2. vieta
7 Elizabete Balode Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 5 2 0 0 5 12  
6 Evelīna Bļizņeca Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 2 0 1 1 9  
5 Daniels Circenis Ludzas pilsētas ģimnāzija 5 2 0 3 1 11  
6 Marks Feļdmans Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 5 4 0 2 1 12  
6 Madara Gaule Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 2 1 1 1 10  
7 Gundars Grieze Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 5 2 0 1 4 12  
6 Kate Grūbe Ropažu novada vidusskola 5 3 4 3 4 19  
6 Kristīne Gūtmane Straupes pamatskola 5 5 4 2 4 20 Atzinība
5 Emīlija Izmailovska Straupes pamatskola 5 4 5 3 4 21 3. vieta
7 Tihons Jakovlevs Rīgas Purvciema vidusskola 5 3 4 1 4 17  
6 Diāna Jonaite Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 5 3 3 2 5 18  
7 Roberts Kamarūts Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 5 2 4 1 4 16  
6 Alekss Kampāns Carnikavas pamatskola 5 2 1 0 3 11  
6 Kamilla Kibiša J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 5 2 0 0 n 7  
5 Viktorija Kirilova Jersikas pamatskola 5 2 2 0 2 11  
5 Daniels Kizikovs Ciblas vidusskola 5 2 3 0 2 12  
7 Roberts Kučinskis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 n 0 0 n 5  
6 Patriks Laizāns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola n 3 0 0 0 3  
7 Anna Lāce Engures vidusskola 5 5 5 2 5 22 2. vieta
6 Patrīcija Lecīte Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 2 2 3 3 1 11  
6 Aigars Lemaks Jēkabpils 2. vidusskola 5 0 2 2 1 10  
6 Gerda Marija Linde Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 2 0 2 1 10  
5 Kristīne Mazlevska Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 2 1 1 0 9  
6 Marks Mihailovs Daugavpils Centra vidusskola 5 2 3 0 4 14  
7 Alisa Orlova Rīgas Purvciema vidusskola 5 3 1 1 4 14  
6 Laura Pakalne Siguldas 1. pamatskola 5 3 1 0 3 12  
5 Roberts Petrovskis Jersikas pamatskola 5 2 3 0 2 12  
7 Marī Pērse Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1 0 0 1 2 4  
5 Nora Pikšena J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola 5 3 1 1 1 11  
7 Lote Piliksere Cēsu Valsts ģimnāzija 5 5 4 4 5 23 1. vieta
7 Rolands Poļakovs A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 5 3 0 2 1 11  
6 Anastasija Prokopenko Liepājas 3. pamatskola 5 2 0 2 1 10  
6 Ivars Punculis Daugavpils 12. vidusskola 5 2 4 4 5 20 Atzinība
6 Roberts Puriņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 2 0 3 0 10  
6 Ilgvars Ročāns A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 5 4 0 1 3 13  
6 Terēza Elza Rone Madlienas vidusskola 5 2 0 1 1 9  
5 Matīss Rozenštoks Rīgas Juglas vidusskola 5 4 0 3 4 16  
6 Renārs Ruža Straupes pamatskola 5 4 3 3 5 20 Atzinība
7 Angelina Saka Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 5 2 4 1 4 16  
5 Kate Terēze Saule A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 5 4 4 4 4 21 3. vieta
6 Oskars Saveļjevs Sventes vidusskola 5 2 3 3 1 14  
7 Melita Semjonova Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 2 2 2 4 15  
  Edgars Smilgājs   5 3 5 0 1 14  
7 Pāvels Sokolovskis Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 5 2 1 3 2 13  
7 Marta Soloha Dagdas vidusskola 5 2 2 0 0 9  
6 Madara Sprudzāne Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 5 2 1 3 4 15  
6 Valters Stasis Ata Kronvalda Durbes pamatskola 5 3 2 3 3 16  
7 Diāna Stecka Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 5 3 5 2 5 20 Atzinība
6 Ieva Stikāne Jersikas pamatskola 5 2 3 1 1 12  
7 Romija Suhānova Siguldas Valsts ģimnāzija 1 0 0 3 4 8  
5 Elgars Šaškins Jersikas pamatskola 5 2 3 1 1 12  
6 Katrīna Šulce Straupes pamatskola 5 5 4 2 3 19  
5 Ēriks Tihovskis Ciblas vidusskola 5 2 3 0 3 13  
6 Roberts Trokša Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 5 2 4 3 1 15  
7 Terēze Turlaja Straupes pamatskola 5 3 4 3 4 19  
5 Kristaps Vasiļevskis Biržu pamatskola 5 2 1 0 3 11  
6 Jēkabs Vidrusks Natālijas Draudziņas vidusskola 5 5 5 5 5 25 1. vieta
7 Grēta Volkoviča Āgenskalna Valsts ģimnāzija 0 4 1 2 2 9  
6 Darja Zaharenko Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 5 2 4 2 2 15  
7 Toms Zvejnieks Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 0 1 0 1 7  
5 Andrejs Žavoronkins Liepājas 3. pamatskola 5 2 1 3 1 12  

Kolektīvie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Klase Komandas nosaukums Skola 1.uzd. 2.uzd. 3.uzd. 4.uzd. 5.uzd. Summa Vieta
6 2R Ogresgala pamatskola 5 2 3 0 0 10  
7 cherry&banana Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  5 2 4 4 5 20 Atzinība
7 Citroni Kalupes pamatskola 5 2 4 3 3 17  
6 Čakstēni J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola 5 2 4 2 4 17  
7 Draudzība Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  5 2 3 3 5 18  
6 Fiksie Daugavpils Saskaņas pamatskola 5 n n 1 0 6  
5 Gudrie minioni Dobeles sākumskola 5 2 4 4 1 16  
6 Gudrie prāti Dobeles sākumskola 5 2 4 3 5 19  
5 Ice Šķibes pamatskola 1 2 0 n n 3  
7 Junior Rosalind Franklins Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 3 3 0 1 12  
5 Kaķis kafijā Šķibes pamatskola 5 2 0 n n 7  
7 MegaSmadzenes Daugavpils Saskaņas pamatskola 5 5 4 4 4 22 2. vieta
7 Poļu govs Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1 n 0 n 2 3  
6 Pulkstenis A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola n 2 0 n 1 3  
7 Punktiņš Daugavpils 17. vidusskola 5 2 4 4 5 20 Atzinība
5 Punktiņš – Tukums Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 5 2 0 0 0 7  
7 Rieksti Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 2 0 0 1 8  
7 Rubika pēcteči Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 5 3 4 4 5 21 3. vieta
7 Smadzeņpodi Siguldas Valsts ģimnāzija 5 3 4 2 2 16  
7 Smaidiņi Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 2 1 0 n 8  
7 Smārdes cipari Smārdes pamatskola 5 2 3 2 4 16  
7 Superīgās Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1 2 1 0 0 4  
7 Škrumbenbausis 5,5 Līvānu 1. vidusskola 5 2 0 2 n 9  
6 Tirza Tirzas pamatskola 5 2 2 3 3 15  
7 Toms un Nezinīši Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 2 0 2 0 9  
7 Tylko Jedno W Glowie Mam Āgenskalna Valsts ģimnāzija n 2 0 0 1 3  
7 Vafeles Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 1 0 0 0 6  
7 Valdemārpils Valdemārpils vidusskola 5 2 2 4 n 13  
7 Veiksmes Formula Rēzeknes 6. vidusskola 5 2 5 1 3 16  
7 Ventiņi Ventspils 3. vidusskola 5 5 2 4 5 21 3. vieta
5 VVV Dobeles sākumskola 5 2 3 4 1 15  
7 Žipernieki Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 4 2 0 1 12  
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem