JMK kopvērtējuma laureāti

Šajā mācību gadā konkursā piedalījās 237 dalībnieki – katrs no tiem vismaz vienā kārtā. Apbalvoti tiek 25 individuālie risinātāji un 14 komandas.

Kopvērtējuma laureāti tika noteikti, ņemot vērā visās kārtās iegūto punktu kopsummu.

Apsveicam!

Individuālie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc uzvārda.)

Vārds Uzvārds Skola Klase 1. kārta 2. kārta 3. kārta 4. kārta 5. kārta Summa Vieta
Alise Ābolte Kuldīgas Centra vidusskola 7 n 16 22 18 21 77 Atzinība
Aleksejs Adamovičs Rīgas 10. vidusskola 7 25 23 24 21 25 118 1. vieta
Edgars Andersons Druvas vidusskola 7 n 17 19 22 24 82 3. vieta
Pāvels Baks Jelgavas 6. vidusskola 7 24 22 24 25 25 120 1. vieta
Marks Feļdmans Rīgas Klasiskā ģimnāzija 6 n 12 22 22 24 80 Atzinība
Lauris Groševs Cēsu Pilsētas vidusskola 7 15 21 20 16 14 86 3. vieta
Kate Grūbe Ropažu novada vidusskola 6 17 19 21 17 22 96 3. vieta
Tihons Jakovlevs Rīgas Purvciema vidusskola 7 15 17 14 17 17 80 Atzinība
Diāna Jonaite Rīgas Klasiskā ģimnāzija 6 23 18 23 17 20 101 3. vieta
Anna Lāce Engures vidusskola 7 18 22 20 21 23 104 2. vieta
Alisa Orlova Rīgas Purvciema vidusskola 7 18 14 22 16 21 91 3. vieta
Laura Pakalne Siguldas 1. pamatskola 6 12 12 20 20 23 87 3. vieta
Lote Piliksere Cēsu Valsts ģimnāzija 7 22 23 21 5 5 76 Atzinība
Ivars Punculis Daugavpils 12. vidusskola 6 20 20 23 19 23 105 2. vieta
Matīss Rozenštoks Rīgas Juglas vidusskola 5 11 16 20 18 18 83 3. vieta
Renārs Ruža Straupes pamatskola 6 20 20 20 6 11 77 Atzinība
Kate Terēze Saule A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola 5 19 21 23 22 20 105 2. vieta
Melita Semjonova Ata Kronvalda Durbes pamatskola 7 18 15 19 19 20 91 3. vieta
Diāna Stecka Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 7 23 20 21 22 21 107 2. vieta
Romija Suhānova Siguldas Valsts ģimnāzija 7 14 8 23 18 16 79 Atzinība
Katrīna Šulce Straupes pamatskola 6 20 19 18 6 13 76 Atzinība
Ēriks Tihovskis Ciblas vidusskola 5 13 13 18 13 21 78 Atzinība
Terēze Turlaja Straupes pamatskola 7 23 19 19 22 20 103 2. vieta
Jēkabs Vidrusks Natālijas Draudziņas vidusskola 6 19 25 21 17 n 82 Atzinība
Darja Zaharenko Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija 6 24 15 19 20 25 103 2. vieta


Kolektīvie risinātāji

(Dati tabulā sakārtoti pēc komandas nosaukuma.)

Komandas nosaukums Skola Klase 1. kārta 2. kārta 3. kārta 4. kārta 5. kārta Summa Vieta
2R Ogresgala pamatskola 6 11 10 20 17 17 75 Atzinība
Čakstēni J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola 6 14 17 6 16 22 75 Atzinība
cherry&banana Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  7 23 20 21 18 23 105 2. vieta
Draudzība Daugavpils Tehnoloģiju vsk.-licejs  7 24 18 24 23 22 111 1. vieta
Gudrie minioni Dobeles sākumskola 5 22 16 19 14 6 77 Atzinība
Gudrie prāti Dobeles sākumskola 6 24 19 16 15 15 89 3. vieta
MegaSmadzenes Daugavpils Saskaņas pamatskola 7 n 22 24 17 25 88 3. vieta
Punktiņš Daugavpils 17. vidusskola 7 23 20 24 18 24 109 1. vieta
Rubika pēcteči Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 7 24 21 17 20 23 105 2. vieta
Smadzeņpodi Siguldas Valsts ģimnāzija 7 16 16 14 17 22 85 3. vieta
Smārdes cipari Smārdes pamatskola 7 12 16 23 13 18 82 Atzinība
Tirza Tirzas pamatskola 6 12 15 21 10 16 74 Atzinība
Veiksmes Formula Rēzeknes 6. vidusskola 7 18 16 14 20 19 87 3. vieta
VVV Dobeles sākumskola 5 25 15 21 14 5 80 Atzinība
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem