PCK 1. nodarbības rezultāti

Profesora Cipariņa kluba 1. nodarbībā kopā piedalījās 37 dalībnieki (2 komandas un 34 individuālie risinātāji). Rezultāti visām vecuma grupām tika vērtēti kopā.

Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

Individuālie risinātāji

Klase Vārds Uzvārds Skola 1. uzd 2. uzd 3. uzd 4. uzd 5. uzd Summa Vieta
9 Dārta Alksnīte DA Cēsu Valsts ģimnāzija 0 5 5 5 3 18  
7 Pāvels Baks Jelgavas 6.vidusskola 5 5 0 5 5 20 Atzinība
9 Vladislavs Beznasjuks Liepājas 3.pamatskola 1 0 5 5 5 16  
9 Estere Briede DA Cēsu Valsts ģimnāzija 0 1 5 5 0 11  
8 Mareks Brucis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 0 3 5 1 4 13  
9 Amēlija Čeiča Cēsu 1.pamatskola 1 5 5 5 5 21 Atzinība
9 Matīss Čikuts Jēkabpils 3.vidusskola 3 0 5 5 0 13  
9 Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 3 5 5 5 5 23 III vieta
9 Kārlis Driba Cēsu Valsts ģimnāzija 5 5 5 5 5 25 I vieta
9 Mārtiņš Driba Cēsu Valsts ģimnāzija 5 5 5 5 5 25 I vieta
8 Ance Grīvane Āgenskalna Valsts ģimnāzija 0 0 0 1 0 1  
7 Lauris Groševs Cēsu Pilsētas vidusskola 0 5 5 5 3 18  
8 Krista Jodžonaite Pamatskola Rīdze 0 0 5 0 0 5  
9 Marija Karasenko Šķibes pamatskola 0 0 5 0 5 10  
9 Kārlis Kauliņš Cēsu Valsts ģimnāzija 0 0 0 5 0 5  
8 Sniedze Kārkliņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 0 0 0 4 0 4  
7 Lauma Kotāne Rīgas Valda Zālīša sākumskola 2 0 0 5 5 12  
9 Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 5 3 5 5 5 23 III vieta
8 Undīne Kuprēviča Straupes pamatskola 2 5 0 5 5 17  
9 Poļina Kurkotova Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 4 5 5 5 5 24 II vieta
8 Arina Leščova Jēkabpils 2.vidusskola 5 2 5 5 0 17  
8 Linda Lūkina Ogres Valsts ģimnāzija 0 4 5 5 0 14  
8 Alise Ovčinko Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola – licejs 0 0 0 5 5 10  
8 Violeta Petkeviča Jēkabpils 2.vidusskola 4 5 5 5 5 24 II vieta
7 Lote Piliksere Cēsu 1.pamatskola 0 5 5 5 5 20 Atzinība 
8 Līva Paula Pumpure Rudzātu vidusskola 0 0 0 5 0 5  
9 Dāvis Reinis Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola 0 3 0 4 0 7  
9 Patriks Gustavs Rinkevičs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0 5 5 5 2 17  
9 Dāvis Romanovskis Biržu pamatskola 0 3 5 5 3 16  
9 Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 0 0 5 1 0 6  
8 Rinalds Ruža Straupes pamatskola 1 5 0 5 4 15  
7 Diāna Stecka Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0 5 5 5 2 17  
9 Edvards Stugis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 5 5 5 5 5 25 I vieta
7 Terēze Turlaja Straupes pamatskola 0 5 0 5 5 15  
8 Lote Učelniece Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1 5 5 5 4 20 Atzinība 

Kolektīvie risinātāji

Klase Vārds Skola 1. uzd 2. uzd 3. uzd 4. uzd 5. uzd Summa Vieta
8 Laime Salienas vidusskola 0 1 0 5 1 7  
7 Konstanta Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija 3 0 0 4 0 7  

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem