PCK 2. nodarbības rezultāti

Profesora Cipariņa kluba 2. nodarbībā kopā piedalījās 29 dalībnieki (3 komandas un 26 individuālie risinātāji).  Rezultāti visām vecuma grupām tika vērtēti kopā.

Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

Individuālie risinātāji

Klase Vārds Uzvārds Skola 1. uzd 2. uzd 3. uzd 4. uzd 5. uzd Summa Vieta
7 Pāvels Baks Jelgavas 6.vidusskola 5 5 5 5 1 21 III vieta
9 Vladislavs Beznasjuks Liepājas 3.pamatskola 5 5 2 0 0 12  
9 Estere Briede DA Cēsu Valsts ģimnāzija 5 0 5 1 4 15  
8 Mareks Brucis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 5 5 5 1 21 III vieta
9 Jānis Drelings Daugavpils Vienības pamatskola 5 0 5 1 5 16  
9 Kārlis Driba Cēsu Valsts ģimnāzija 5 0 5 5 1 16  
8 Sniedze Kārkliņa A.Kronvalda Durbes vidusskola 5 5 1 0 0 11  
9 Artūrs Krastiņš Jēkabpils 2.vidusskola 5 5 5 5 1 21 III vieta
8 Undīne Kuprēviča Straupes pamatskola 1 0 5 0 0 6  
9 Poļina Kurkotova Rīgas Daugavgrīvas vidusskola 5 5 5 5 5 25 I vieta
8 Arina Leščova Jēkabpils 2.vidusskola 5 5 5 4 1 20 Atzinība
8 Linda Lūkina Ogres Valsts ģimnāzija 3 5 5 0 1 14  
8 Alise Ovčinko Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola – licejs 5 5 5 0 1 16  
8 Arina Pasternaka Jēkabpils 2.vidusskola 5 5 5 5 0 20 Atzinība
8 Violeta Petkeviča Jēkabpils 2.vidusskola 5 5 5 5 1 21 III vieta
7 Lote Piliksere Cēsu Valsts ģimnāzija 5 0 5 0 1 11  
9 Dāvis Reinis Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola 2 0 5 0 0 7  
9 Patriks Gustavs Rinkevičs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 5 0 5 1 0 11  
9 Aigars Rutks Ogresgala pamatskola 3 0 5 3 1 12  
8 Rinalds Ruža Straupes pamatskola 4 0 5 0 1 10  
8 Jānis Stendzenieks Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 5 5 5 5 1 21 III vieta
9 Edvards Stuģis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 5 5 5 5 2 22 II vieta
8 Elmīra Tisena Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 2 0 0 0 1 3  
7 Terēze Turlaja Straupes pamatskola 5 5 5 5 1 21 III vieta
8 Lote Učelniece Āgenskalna Valsts ģimnāzija 5 5 5 5 1 21 III vieta
8 Edvards Zvirgzdiņš Rīgas Igauņu vidusskola 5 5 5 5 1 21 III vieta

Kolektīvie risinātāji

Klase Nosaukums Skola 1. uzd 2. uzd 3. uzd 4. uzd 5. uzd Summa Vieta
7 Konstanta Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija 2 4 3 0 1 10  
8 P Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 5 5 5 5 1 21 III vieta
8 The Golden trio Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 3 5 5 5 1 19  

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem