TVC laureāti kopvērtējumā par 2020./21. m.g.

Laureāti tika noteikti, ņemot vērā 1., 2., 3. un 4. kārtas rezultātus.

Apsveicam visus laureātus!

Dati tabulā sakārtoti pēc skolas nosaukuma un uzvārda.

Skola Vārds Uzvārds Apbalvojums kopvērtējumā
(1. – 4.k.)
Alūksnes pilsētas sākumskola Paula  Gusta  Atzinība
Alūksnes pilsētas sākumskola Matīss Līdaks  3. vieta
Alūksnes pilsētas sākumskola Ralfs  Rainiks  Atzinība
Amatas pamatskola Karlīne  Rozīte  1. vieta
Amatas pamatskola Laura Elizabete  Runce  Atzinība
Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Artūrs Baltais  Atzinība
Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Adrians  Stinkulis  3. vieta
Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Rimants Korņilovs  3. vieta
Ata Kronvalda Durbes pamatskola Didzis  Eidiņš  Atzinība
Ādažu vidusskola Mārtiņš  Auns  Atzinība
Ādažu vidusskola Lauma Līva Saklaure  1. vieta
Ādažu vidusskola Anna Keita  Tolberta  1. vieta
Baložu vidusskola Kristiāna Vigule  3. vieta
Cesvaines vidusskola Estere  Druva  Atzinība
Ciblas vidusskola Elīna  Deviķe  2. vieta
Daugavpils 10. vidusskola Artjoms  Kondratjevs  Atzinība
Daugavpils 15. vidusskola Artjoms Deruks  2. vieta
Daugavpils 15. vidusskola Konstantīns Kalāns  3. vieta
Daugavpils 15. vidusskola Darija  Nevedomska  2. vieta
Daugavpils 15. vidusskola Margarita  Stankeviča  3. vieta
Daugavpils 15. vidusskola Jūlija Vitjazeva  1. vieta
Daugavpils Centra vidusskola Deniss Jakovļevs  2. vieta
Daugavpils Centra vidusskola Ivans Seļivestrovs  3. vieta
Daugavpils Saskaņas pamatskola Anna Boiko  3. vieta
Daugavpils Saskaņas pamatskola Reinis Lūkass  Davidčuks  Atzinība
Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs Marks Gorina  Atzinība
Friča Brīvzemnieka pamatskola Beatrise Mičule  2. vieta
Friča Brīvzemnieka pamatskola Madara Sprūde  3. vieta
Iļģuciema vidusskola Kristaps  Kukainis  Atzinība
Iļģuciema vidusskola Renārs Volkovičs  Atzinība
J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija Andžejs  Hotins  Atzinība
Jaunogres vidusskola Ņikita Kuzņecovs  3. vieta
Jelgavas 4. sākumskola Keila  Lisovska  1. vieta
Jelgavas 4. sākumskola Luīze Rūta  Rebinka  2. vieta
Jelgavas 6. vidusskola Ivan Lebedev  Atzinība
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Rems Inbergs  3. vieta
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Arturs Jānis Krastiņš  3. vieta
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Rēzija Kristijana Laizāne  Atzinība
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Artūrs Šults  Atzinība
Ķekavas vidusskola Edijs Petkēvičs  2. vieta
Liepājas 7. vidusskola Vladimirs Djomins  Atzinība
Liepājas 7. vidusskola Vladimirs Kotovs  2. vieta
Liepājas 7. vidusskola Kirils Sovkovs  Atzinība
Liepājas 7. vidusskola Olesa Vardakova  3. vieta
Liepājas Centra sākumskola Zuzanna Šterna  Atzinība
Liepājas Liedaga vidusskola Marks Dorogušs  3. vieta
Liepājas Liedaga vidusskola Damirs Griščenko  1. vieta
Liepājas Liedaga vidusskola Ņikita Kuļiks  1. vieta
Liepājas Liedaga vidusskola Nikola Smiltniece  2. vieta
Ludzas Mūzikas pamatskola Emīls  Ļahnovičs  Atzinība
Ludzas pilsētas ģimnāzija Emīlija Krone  2. vieta
Ludzas pilsētas ģimnāzija Jānis  Malakovs  Atzinība
Mārupes Valsts ģimnāzija Roberts Lecinskis  Atzinība
Mārupes Valsts ģimnāzija Ričards Neilands  3. vieta
Ogres sākumskola Alise Arnīte  2. vieta
Olaines 1. vidusskola Katrīna Krūmiņa  2. vieta
Olaines 1. vidusskola Keita Šmite  Atzinība
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Raina Paegle  3. vieta
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Roberts Rībenieks  1. vieta
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Anna  Šime  3. vieta
Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Raneks Adijāns  Atzinība
Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Denijs Bogdanovs  2. vieta
Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Ričards Račko  3. vieta
Rīgas 13. vidusskola Viktorija Ibragimova Atzinība
Rīgas 33. vidusskola Maksims Borisenkovs  2. vieta
Rīgas 34. vidusskola Dmitrijs Makarovs  2. vieta
Rīgas 34. vidusskola Leonids Podoļaks  2. vieta
Rīgas 71. vidusskola Marija Tuhvatuļina  3. vieta
Rīgas 72. vidusskola Deniss  Fjodorovs  3. vieta
Rīgas 72. vidusskola Antons Plotka  3. vieta
Rīgas 72. vidusskola Jevgenijs Popovs  3. vieta
Rīgas 84. vidusskola Mareks Zvingulis  Atzinība
Rīgas 89. vidusskola Iļja Andrianovs  3. vieta
Rīgas 92. vidusskola Anastasija Avsejeva  3. vieta
Rīgas 92. vidusskola Alise Tjuļeneva  3. vieta
Rīgas Hanzas vidusskola Gustavs Reblis  Atzinība
Rīgas Pļavnieku pamatskola Estere Krūmiņa  Atzinība
Rīgas Pļavnieku pamatskola Toms Rūdolfs Kupčs  Atzinība
Rīgas Purvciema vidusskola Dmitrijs  Saļnikovs  3. vieta
Rīgas Purvciema vidusskola Marks  Šoks  Atzinība
Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola Daniils  Kohans  2. vieta
Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola Damīrs  Zeļenko  1. vieta
Rīgas Valda Zālīša sākumskola Ričards Juhņēvičs  3. vieta
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Aļona Kurbatska  3. vieta
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Jegors  Masļenkovs  2. vieta
Ropažu novada vidusskola Everts Precinieks  1. vieta
Salaspils 1. vidusskola Paulīna Vališevska  Atzinība
Saulkrastu vidusskola Aleksandrs Gavrilovs  Atzinība
Saulkrastu vidusskola Sabīne  Mikilpa-Mikgelba  Atzinība
Šimona Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola Vadims Uškacs  Atzinība
Talsu Valsts ģimnāzija Atis Mariss Skadiņš  Atzinība
Talsu Valsts ģimnāzija Emīls Zazītis  Atzinība
Valmieras Viestura vidusskola Mariuss Grencis  1. vieta
Valmieras Viestura vidusskola Elīza Veinberga  2. vieta
Ventspils Centra sākumskola Kate Berķe  2. vieta
Ventspils Centra sākumskola Elizabete Čodere  2. vieta
Ventspils Centra sākumskola Elza Laksberga  3. vieta
Ventspils Centra sākumskola Ralfs Mūrnieks  3. vieta
Ventspils Centra sākumskola Jānis  Ošenieks  Atzinība
Ventspils Centra sākumskola Ernests Pastars  Atzinība
Ventspils Centra sākumskola Miķelis Priedēns  3. vieta
Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola Samuēls Rūja-Lāms  Atzinība
Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem