TVC 4. kārtas rezultāti un laureāti 2020./21. m.g.

Laureāti tika noteikti, ņemot vērā iegūto punktu skaitu konkursa 4. kārtā

Apsveicam visus laureātus!

Dati tabulā sakārtoti pēc skolas nosaukuma un uzvārda.

Skola Vārds Uzvārds Punkti
4. kārtā
Apbalvojums
4. kārtā
Aglonas Katoļu ģimnāzija Terēze  Agloniete  22  
Aizupes pamatskola Dzintars  Likmanis  35  
Aizupes pamatskola Ronalds  Namnieks  32  
Alūksnes novada vidusskola Ralfs Bondars  22  
Alūksnes pilsētas sākumskola Laura  Cabule  28  
Alūksnes pilsētas sākumskola Elīna  Egle  34  
Alūksnes pilsētas sākumskola Kira Katrīna  Fedotova  30  
Alūksnes pilsētas sākumskola Paula  Gusta  28  
Alūksnes pilsētas sākumskola Klāvs Ernests Lietuvietis  33  
Alūksnes pilsētas sākumskola Matīss Līdaks  36  
Alūksnes pilsētas sākumskola Sabīne  Pētersone  9  
Alūksnes pilsētas sākumskola Ralfs  Rainiks  39  
Amatas pamatskola Karlīne  Rozīte  39  
Amatas pamatskola Laura Elizabete  Runce  38  
Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Artūrs Baltais  38  
Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Adrians  Stinkulis  40  
Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Valters Vīgants  42 3. vieta
Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Rimants Korņilovs  37  
Ata Kronvalda Durbes pamatskola Didzis  Eidiņš  32  
Ādažu vidusskola Mārtiņš  Auns  38  
Ādažu vidusskola Aleksejs  Horoņko  44 2. vieta
Ādažu vidusskola Lauma Līva Saklaure  45 1. vieta
Ādažu vidusskola Anna Keita  Tolberta  45 1. vieta
Baložu vidusskola Kristiāna Vigule  41 Atzinība
Balvu sākumskola Leo Šaicāns  4  
Carnikavas pamatskola Patriks Gatis Galejs  27  
Carnikavas pamatskola Māris Sparāns  21  
Cesvaines vidusskola Estere  Druva  43 2. vieta
Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola Roberts Driba  24  
Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola Anna Puncule  34  
Cēsu Pilsētas vidusskola Amanda Everalda Avotiņa  25  
Cēsu Pilsētas vidusskola Martins Puņeiko  31  
Ciblas vidusskola Elīna  Deviķe  33  
Ciblas vidusskola Alise  Leščinska  10  
Ciblas vidusskola Adrians Miklucāns  4  
Daugavpils 10. vidusskola Artjoms  Kondratjevs  40  
Daugavpils 10. vidusskola Viktors  Murdasovs  30  
Daugavpils 13. vidusskola Arsēnijs Bergmanis  15  
Daugavpils 13. vidusskola Aleksandrs Pinigins  24  
Daugavpils 15. vidusskola Darja Bojarova  27  
Daugavpils 15. vidusskola Artjoms Deruks  36  
Daugavpils 15. vidusskola Konstantīns Kalāns  38  
Daugavpils 15. vidusskola Maksims Kondratjevs  14  
Daugavpils 15. vidusskola Pāvels Mukāns  33  
Daugavpils 15. vidusskola Jānis Mukāns  29  
Daugavpils 15. vidusskola Darija  Nevedomska  31  
Daugavpils 15. vidusskola Jūlija Ribkina  35  
Daugavpils 15. vidusskola Margarita  Stankeviča  30  
Daugavpils 15. vidusskola Aleksandrs Tarasenko  26  
Daugavpils 15. vidusskola Jūlija Vitjazeva  43 2. vieta
Daugavpils Centra vidusskola Darja Bednika  7  
Daugavpils Centra vidusskola Dmitrijs Ivanovs  21  
Daugavpils Centra vidusskola Deniss Jakovļevs  33  
Daugavpils Centra vidusskola Gļebs  Karpenko  18  
Daugavpils Centra vidusskola Ivans Seļivestrovs  27  
Daugavpils Centra vidusskola Alina Stankeviča  15  
Daugavpils Saskaņas pamatskola Anna Boiko  41 Atzinība
Daugavpils Saskaņas pamatskola Reinis Lūkass  Davidčuks  37  
Daugavpils Saskaņas pamatskola Katrīna  Zelča  40  
Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs Marks Gorina  38  
Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs Vladimirs Jevsejevs  38  
Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs Jelizaveta  Ozerska  36  
Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs Timofejs Strognackis  34  
Daugavpils Vienības pamatskola Paula Karčevska  32  
Daugavpils Vienības pamatskola Viktorija  Leonoviča  29  
Daugavpils Vienības pamatskola Kristers  Narbuts  31  
Daugavpils Vienības pamatskola Emīlija Traškova  33  
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Ance Anna Freimane  41 Atzinība
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Raivo Jučers  34  
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Roberts  Skude  31  
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Šarlote  Tauriņa  45 1. vieta
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Patriks  Ukavics  28  
Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola Kārlis Ziediņš  43 2. vieta
Engures vidusskola Dāvis Adrians Markovs  27  
Friča Brīvzemnieka pamatskola Sofija Raina  Bula  30  
Friča Brīvzemnieka pamatskola Beatrise Mičule  43 2. vieta
Friča Brīvzemnieka pamatskola Henriete Priedīte  25  
Friča Brīvzemnieka pamatskola Madara Sprūde  35  
Friča Brīvzemnieka pamatskola Rēzija Rasa Tetere  20  
Gulbenes novada vidusskola Kate Tīna  Melberde  36  
Ilūkstes Raiņa vidusskola Paula Katrīna Kraševska  26  
Iļģuciema vidusskola Kristaps  Kukainis  43 2. vieta
Iļģuciema vidusskola Renārs Volkovičs  41 Atzinība
J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola Terēze Marija Miltiņa  26  
J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija Sofija Ginzburga  24  
J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija Andžejs  Hotins  37  
J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija Elīna  Ragine  25  
Jaunmārupes pamatskola Gerda Bērziņa  36  
Jaunogres vidusskola Darja Galaktionova  32  
Jaunogres vidusskola Ņikita Kuzņecovs  42 3. vieta
Jaunogres vidusskola Davids Neipreiss  29  
Jelgavas 4. sākumskola Māra Barkāne  37  
Jelgavas 4. sākumskola Marats  Kurbatovs  41 Atzinība
Jelgavas 4. sākumskola Keila  Lisovska  45 1. vieta
Jelgavas 4. sākumskola Luīze Rūta  Rebinka  41 Atzinība
Jelgavas 4. sākumskola Frederiks  Rudusāns  44 2. vieta
Jelgavas 4. sākumskola Elza  Siliņa  38  
Jelgavas 4. sākumskola Leo Markuss  Šņoriņš  28  
Jelgavas 5. vidusskola Rošans Adhikari  28  
Jelgavas 6. vidusskola Vsevolods Čačs  36  
Jelgavas 6. vidusskola Kirils  Kondrašovs  30  
Jelgavas 6. vidusskola Artūrs Kuropatkins  34  
Jelgavas 6. vidusskola Ivan Lebedev  35  
Jelgavas 6. vidusskola Ļubova Saveļjeva  35  
Jelgavas Centra pamatskola Ance Galniece  22  
Jelgavas Centra pamatskola Adrians Jirgensons  39  
Jelgavas Centra pamatskola Gustavs Dāgs Kalvāns  35  
Jēkabpils 2. vidusskola Kirils Krasuļenko  37  
Jēkabpils 2. vidusskola Artūrs Maksimovs  38  
Jēkabpils 2. vidusskola Edgars Radzevičs  32  
Jēkabpils 2. vidusskola Enija Setkovska  36  
Jēkabpils 2. vidusskola Deniss Skačko  21  
Jēkabpils 2. vidusskola Aleksandrs Zabello  35  
Kalnciema vidusskola Ernests Beļavskis  39  
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola Elizabete Celma  33  
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola Gustavs Drīksna  27  
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola Raiens  Kokins  27  
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola Sanija Meiere  15  
Krimuldas vidusskola Renārs Eglītis 27  
Krotes Kronvalda Ata pamatskola Rimands Valdmanis 18  
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Rems Inbergs  31  
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Mareks Kamšs  10  
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Arturs Jānis Krastiņš  30  
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Rēzija Kristijana Laizāne  41 Atzinība
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Elīza Šarlote Paegle  32  
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Roberts Paeglis  28  
Ķeguma komercnovirziena vidusskola Artūrs Šults  16  
Ķekavas vidusskola Andris Arhinovičs  31  
Ķekavas vidusskola Rihards Austrums  42 3. vieta
Ķekavas vidusskola Paula Kārkliņa  26  
Ķekavas vidusskola Edijs Petkēvičs  41 Atzinība
Ķekavas vidusskola Miķelis Taukulis  24  
Lapmežciema pamatskola Emīlija  Rudzīte  30  
Lejasciema vidusskola Mārcis Glāznieks  5  
Lejasciema vidusskola Katrīna Vita  Žīgure  8  
Lielvārdes novada pašvaldības Jumpravas pamatskola Rasa Peismaliete  24  
Lielvārdes pamatskola Rasa Baltkalne  33  
Liepājas 7. vidusskola Anastasija Belovinceva  37  
Liepājas 7. vidusskola Vladimirs Djomins  38  
Liepājas 7. vidusskola Vladimirs Kotovs  39  
Liepājas 7. vidusskola Jesenija Meikšāne  13  
Liepājas 7. vidusskola Gļebs Sapuns  31  
Liepājas 7. vidusskola Kirils Sovkovs  37  
Liepājas 7. vidusskola Olesa Vardakova  39  
Liepājas Centra sākumskola Adriana Atamuradova  32  
Liepājas Centra sākumskola Kira  Čīma  30  
Liepājas Centra sākumskola Zuzanna Šterna  32  
Liepājas Centra sākumskola Karīna Trukše  37  
Liepājas Centra sākumskola Estere  Ziedkalne  21  
Liepājas Liedaga vidusskola Marks Dorogušs  41 Atzinība
Liepājas Liedaga vidusskola Damirs Griščenko  44 2. vieta
Liepājas Liedaga vidusskola Ņikita Kuļiks  39  
Liepājas Liedaga vidusskola Nikola Smiltniece  43 2. vieta
Liepājas Liedaga vidusskola Sava Žeigurs  34  
Limbažu Valsts ģimnāzija Domeniks Grumslis  20  
Limbažu Valsts ģimnāzija Elizabete Šeldere  28  
Limbažu Valsts ģimnāzija Ričards Zirnītis  22  
Limbažu vidusskola Markuss Stafeckis  19  
Lībagu sākumskola Ričards Joničenko  18  
Līvānu 1. vidusskola Brigita  Čamane  23  
Līvānu 1. vidusskola Melānija  Skrodere  27  
Līvānu 1. vidusskola Kristaps Ševčuks  34  
Ludzas Mūzikas pamatskola Emīls  Ļahnovičs  33  
Ludzas Mūzikas pamatskola Agris  Tjaguns  18  
Ludzas pilsētas ģimnāzija Emīlija Krone  39  
Ludzas pilsētas ģimnāzija Jānis  Malakovs  43 2. vieta
Ludzas pilsētas ģimnāzija Nikola Prikule  27  
Majoru vidusskola Solvita Apse  30  
Mazsalacas vidusskola Alise Keita Liperte  34  
Mārupes Valsts ģimnāzija Anna Čursina  34  
Mārupes Valsts ģimnāzija Roberts Lecinskis  42 3. vieta
Mārupes Valsts ģimnāzija Emīls Liepiņš  30  
Mārupes Valsts ģimnāzija Ričards Neilands  43 2. vieta
Mārupes Valsts ģimnāzija Mārtiņš Sviridovs  37  
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola Rihards  Bokiševs  29  
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola Dominiks Kippari  28  
Ogres sākumskola Alise Arnīte  35  
Ogres sākumskola Kate Mazure  23  
Ogres sākumskola Timurs  Mihailovs  35  
Ogres sākumskola Sofija Rudzīte  20  
Ogres sākumskola Elizabete Skujiņa  35  
Ogres sākumskola Ance Stukāne  21  
Ogresgala pamatskola Kristiāns Toms Bukejs  36  
Ogresgala pamatskola Sigija Kalniņa  35  
Olaines 1. vidusskola Katrīna Krūmiņa  38  
Olaines 1. vidusskola Keita Šmite  36  
Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola Patriks Pomerancis  25  
Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola Adrians Strazds  39  
Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola Kristers Tutins  37  
Ozolnieku vidusskola Ance Luīze Bumbiere  29  
Ozolnieku vidusskola Justīne Rēdliha  22  
Ozolnieku vidusskola Ernests Ronis  21  
Ozolnieku vidusskola Ričards Vingris  41 Atzinība
Pamatskola “Rīdze” Gustavs Grosbergs-Taubers  36  
Pamatskola “Rīdze” Karels Kālis  40  
Pamatskola “Rīdze” Laura Reke  35  
Pamatskola “Rīdze” Jēkabs Fricis Sinkevičs  34  
Pļavniekkalna sākumskola Kristaps  Mustermans  45 1. vieta
Pofesionālās izglītības kompetences centrs Nacionālā Mākslu vidusskola Rīgas Doma kora skola Katrīna  Apkalna  44 2. vieta
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Eduards Havensons  38  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Ričards Kanenbergs  26  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Zane Kovisare  25  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Magdalēna Millere  27  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Raina Paegle  34  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Sabīne Petrova  22  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Roberts Rībenieks  41 Atzinība
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Ralfs Dominiks Rudzinskis  18  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Madara Sprukule  16  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Luīze  Starķe  13  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Anna  Šime  32  
Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” Adrians Tihonovs  34  
Privātā sākumskola “Namiņš” Aleksandra  Feldmane  18  
Privātā vidusskola “Patnis” Leonora Kariņa Bērziņa  9  
Rēzeknes 6. vidusskola Artjoms Šarapovs  42 3. vieta
Rēzeknes sākumskola Bruno Bobrovskis  33  
Rēzeknes sākumskola Agnija Leščinska  33  
Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Raneks Adijāns  37  
Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Denijs Bogdanovs  41 Atzinība
Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Adriana Jaudzema  35  
Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Ričards Račko  24  
Rīgas 1. Kristīgā pamatskola Ernests Dzelzītis  21  
Rīgas 1. Kristīgā pamatskola Kristaps Lode  31  
Rīgas 1. Kristīgā pamatskola Sofija  Rihtere-Kiseļova  20  
Rīgas 13. vidusskola Viktorija Ibragimova 33  
Rīgas 13. vidusskola Ernests Kurvins 20  
Rīgas 13. vidusskola Alisa Lobareva 38  
Rīgas 25. vidusskola Dāgs Kivlenieks  34  
Rīgas 25. vidusskola Rauls Matvejs  26  
Rīgas 25. vidusskola Toms Skalbergs  27  
Rīgas 33. vidusskola Maksims Borisenkovs  42 3. vieta
Rīgas 33. vidusskola Aleksejs Tunne  13  
Rīgas 34. vidusskola Ilya Lerman  42 3. vieta
Rīgas 34. vidusskola Dmitrijs Makarovs  45 1. vieta
Rīgas 34. vidusskola Leonids Podoļaks  28  
Rīgas 34. vidusskola Sofi Tatevosjana  42 3. vieta
Rīgas 40. vidusskola Antoņina Bobrova  45 1. vieta
Rīgas 40. vidusskola Alans Buņins  32  
Rīgas 40. vidusskola Agnesa Gurgenidze  29  
Rīgas 40. vidusskola Roberts Pētersons  29  
Rīgas 40. vidusskola Daniela Suslina  27  
Rīgas 40. vidusskola Mitrijs Trufanovs  45 1. vieta
Rīgas 45. vidusskola Karlīna Kalve  25  
Rīgas 49. vidusskola Elīza Mūrmane  39  
Rīgas 51. vidusskola Veronika Sergeļa  30  
Rīgas 6. vidusskola Artis Akmentiņš  24  
Rīgas 6. vidusskola Gusts Saulriets  38  
Rīgas 71. vidusskola Arina Boroduļina  31  
Rīgas 71. vidusskola Samanta Gurkle  34  
Rīgas 71. vidusskola Emīlija Kotova  41 Atzinība
Rīgas 71. vidusskola Aleksandrs Kudrjavcevs  30  
Rīgas 71. vidusskola Poļina Lozovaja  32  
Rīgas 71. vidusskola Viktorija Ritikova  33  
Rīgas 71. vidusskola Sofija Stroganova  37  
Rīgas 71. vidusskola Marija Tuhvatuļina  41 Atzinība
Rīgas 72. vidusskola Marija Baidaka  26  
Rīgas 72. vidusskola Dominiks Beļinskis  31  
Rīgas 72. vidusskola Deniss  Fjodorovs  32  
Rīgas 72. vidusskola Rostislavs Lukjanovskis  33  
Rīgas 72. vidusskola Iļja  Mileika  29  
Rīgas 72. vidusskola Edgars Morkāns  35  
Rīgas 72. vidusskola Matvejs Muraškevičs  38  
Rīgas 72. vidusskola Antons Plotka  41 Atzinība
Rīgas 72. vidusskola Jevgenijs Popovs  37  
Rīgas 72. vidusskola Arina Silicka  38  
Rīgas 72. vidusskola Poļina Tokare  19  
Rīgas 84. vidusskola Ričards Judins  40  
Rīgas 84. vidusskola Mareks Zvingulis  29  
Rīgas 89. vidusskola Iļja Andrianovs  26  
Rīgas 89. vidusskola Daniela Kočjuga  31  
Rīgas 89. vidusskola Aleksandra Reihmane  39  
Rīgas 89. vidusskola Sofija Vorobjova  14  
Rīgas 92. vidusskola Anastasija Avsejeva  40  
Rīgas 92. vidusskola Armands Batarevskis  25  
Rīgas 92. vidusskola Ludvigs Kovaļevskis  24  
Rīgas 92. vidusskola Vadims Kušpijs  33  
Rīgas 92. vidusskola Roksana Murāne  29  
Rīgas 92. vidusskola Miroslavs Portnovs  30  
Rīgas 92. vidusskola Sofja Strogonova  42 3. vieta
Rīgas 92. vidusskola Alise Tjuļeneva  38  
Rīgas 92. vidusskola Maksims Tuškovs  37  
Rīgas Daugavgrīvas vidusskola Maksims Novikovs  27  
Rīgas Franču licejs Marija Akatova  45 1. vieta
Rīgas Franču licejs Kristers Auziņš  35  
Rīgas Franču licejs Olivers Grunde  24  
Rīgas Franču licejs Ģirts Sams  25  
Rīgas Franču licejs Katrīna Sļivkina  30  
Rīgas Hanzas vidusskola Ļiza Chorna  32  
Rīgas Hanzas vidusskola Marko Mētra  31  
Rīgas Hanzas vidusskola Gustavs Reblis  31  
Rīgas Igauņu pamatskola Alberts Staužs  39  
Rīgas Imantas vidusskola Alens Babra  31  
Rīgas Imantas vidusskola Rinalds Bāris  30  
Rīgas Imantas vidusskola Karlīna  Ļeļa  31  
Rīgas Imantas vidusskola Alise Ēve  Sēja  32  
Rīgas Katoļu ģimnāzija Māra  Zaļakmentiņa  13  
Rīgas Lietuviešu vidusskola Una  Rampa-Rampāne  25  
Rīgas Pļavnieku pamatskola Estere Krūmiņa  41 Atzinība
Rīgas Pļavnieku pamatskola Toms Rūdolfs Kupčs  33  
Rīgas Pļavnieku pamatskola Amanta Mikijanska  37  
Rīgas Purvciema vidusskola Dmitrijs  Saļnikovs  36  
Rīgas Purvciema vidusskola Marks  Šoks  41 Atzinība
Rīgas Rīnūžu vidusskola Kirills Himovs  34  
Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola Daniils  Kohans  39  
Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola Dobrinja Ksenzovs  34  
Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola Damīrs  Zeļenko  45 1. vieta
Rīgas Starptautiskā skola Elīna  Vaivare  16  
Rīgas Teikas vidusskola Eduards Betlers  40  
Rīgas Teikas vidusskola Elīza Kronberga  40  
Rīgas Valda Zālīša sākumskola Irma Lilija Feldmane  29  
Rīgas Valda Zālīša sākumskola Ričards Juhņēvičs  45 1. vieta
Rīgas Valda Zālīša sākumskola Stella Troalika  43 2. vieta
Rīgas Valda Zālīša sākumskola Aurēlija  Zīdere  35  
Rīgas Valdorfskola Emīls  Udrass  31  
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Melisa Bondareva  28  
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Matvejs  Fjodorovs  43 2. vieta
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Aleksandrs  Golubevs  35  
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Margarita  Jakovļeva  33  
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Aļona Kurbatska  43 2. vieta
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Jegors  Masļenkovs  37  
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Mihails  Paeglis  42 3. vieta
Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija Darja  Pņevska  28  
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Jekaterina  Lasunska  26  
Ropažu novada vidusskola Adrija Magone  Apine  18  
Ropažu novada vidusskola Greta Nia Biele  19  
Ropažu novada vidusskola Normens Krilkovs  39  
Ropažu novada vidusskola Everts Precinieks  43 2. vieta
Rožupes pamatskola Ernests  Ancāns  19  
Rožupes pamatskola Gints  Filipovs  26  
Rudzātu vidusskola Markuss Dominiks Ziemelis  39  
Salaspils 1. vidusskola Faress Tabakhs  33  
Salaspils 1. vidusskola Alise Trapiņa  40  
Salaspils 1. vidusskola Paulīna Vališevska  37  
Salaspils 1. vidusskola Matīss Začs  30  
Saulkrastu vidusskola Aleksandrs Gavrilovs  32  
Saulkrastu vidusskola Sabīne  Mikilpa-Mikgelba  41 Atzinība
Siguldas 1. pamatskola Adrians Anšmits  21  
Siguldas 1. pamatskola Emīls Mārtinsons  24  
Siguldas 1. pamatskola Alise Slavēna  32  
Siguldas pilsētas vidusskola Polina Pavlova  22  
Stendes pamatskola Roberts Roze  23  
Straupes pamatskola Andris  Millers  25  
Straupes pamatskola Valters Vītols  25  
Straupes pamatskola Markuss  Zariņš  21  
Šimona Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola Vadims Uškacs  41 Atzinība
Špoģu vidusskola Ēriks Kolužs  20  
Špoģu vidusskola Dāvids Ļaļins  22  
Špoģu vidusskola Diāna Vingre  11  
Talsu 2. vidusskola Valters Kristovskis  26  
Talsu 2. vidusskola Daniela Satanova  35  
Talsu Valsts ģimnāzija Līva Kalnjāne  29  
Talsu Valsts ģimnāzija Hugo Mihņēvičs  16  
Talsu Valsts ģimnāzija Atis Mariss Skadiņš  35  
Talsu Valsts ģimnāzija Egija  Skudra  10  
Talsu Valsts ģimnāzija Sandija Višņevska  10  
Talsu Valsts ģimnāzija Emīls Zazītis  40  
Tirzas pamatskola Kristīne Jēgere  18  
Tirzas pamatskola Agnese  Preise 31  
Tirzas pamatskola Lita Janeta Priede  41 Atzinība
Tukuma 2. pamatskola Diāna Fišere  32  
Tukuma 2. pamatskola Dominiks Janovskis  21  
Tukuma 2. pamatskola Mikus Emīls Miščenkovs  39  
Tukuma 2. pamatskola Ārons  Straume  28  
Tukuma 2. pamatskola Ņikita Strogonovs  43 2. vieta
Tukuma E. Birznieka – Upīša 1. pamatskola Gunārs Ozoliņš  42 3. vieta
Valmieras Pārgaujas sākumskola Elīza Ģeida  33  
Valmieras sākumskola Agate  Bērziņa  37  
Valmieras sākumskola Edvards Šteindāls  33  
Valmieras Viestura vidusskola Alise  Bole  38  
Valmieras Viestura vidusskola Elans Eglītis  42 3. vieta
Valmieras Viestura vidusskola Mariuss Grencis  40  
Valmieras Viestura vidusskola Madara  Plaude  44 2. vieta
Valmieras Viestura vidusskola Kārlis  Reima  32  
Valmieras Viestura vidusskola Valters Tarbuns  36  
Valmieras Viestura vidusskola Elīza Veinberga  40  
Ventspils 6. vidusskola Viktorija Krauze  37  
Ventspils Centra sākumskola Kate Berķe  30  
Ventspils Centra sākumskola Elizabete Čodere  36  
Ventspils Centra sākumskola Estere Hermansone  20  
Ventspils Centra sākumskola Marisa Jaunbelzēja  34  
Ventspils Centra sākumskola Mikus  Kurpics  25  
Ventspils Centra sākumskola Elza Laksberga  31  
Ventspils Centra sākumskola Gustavs Liepājnieks  37  
Ventspils Centra sākumskola Marta Megne  29  
Ventspils Centra sākumskola Ralfs Mūrnieks  40  
Ventspils Centra sākumskola Jānis  Ošenieks  22  
Ventspils Centra sākumskola Ernests Pastars  34  
Ventspils Centra sākumskola Leila Anna Pētersone  35  
Ventspils Centra sākumskola Miķelis Priedēns  35  
Ventspils Centra sākumskola Paula Marija Purēna  40  
Ventspils Centra sākumskola Emīls  Seržants  14  
Ventspils Centra sākumskola Liene  Trama  16  
Ventspils Centra sākumskola Una Rēzija Zariņa  34  
Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola Gatis  Jašmonts  24  
Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola Krišs  Ozols  21  
Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola Samuēls Rūja-Lāms  41 Atzinība

 

Aktualitātes e-pastā
Piesakies jaunumiem e-pastā
Izvēlies
kategorijas
x
Ziņas
Skolotājiem